Skocz do zawartości

Dowcipy nie ma lipy. Znalezione na PiO


MaxPan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 476
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

może nie z pio, ale też tu takie były rzucane

76386707958741202345.png

 

 

61073316294307131973.png

 

 

ofert takich dużo jest np. na allegro, ale Tu tacy pewni takich fraz :P

https://make-cash.pl/profesjonalne-pozycjonowanie-gwarancja-top-10-t17296/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

daję im z 1000 fraz od ręki

 

niestety boją się że ktoś nie zapłaci, więc płatność z góry

 

 

ale bierz śmiało, bo przecież 

 

"ewentualny zwrot w razie niepowodzenia, których u nas w 95% nie ma."

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko, chwilówki bez bik też zrobią w koncu tylko 430Kw, a choćby głupie chwilówki Warszawa :) bo wolą pozycjonowanie regionalne.

 

 

jest haczyk, zwróćcie  uwagę że zwracają kasę dopiero jak nie wejdzie zadna z 10 fraz, 

 

dajesz suplementy diety i 9 innych któraś jest prostsza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up no nie mów, że byś nie wziął od przystojnego, ciepłego Pana..

 

zlecenia ofkors :P

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

https://www.forum.optymalizacja.com/topic/226866-zlec%C4%99-linkowanie-strony-fotografa/

 

Budżet: ok 100 zł na miesiąc  :)  i w tym budżecie ktoś ma dodawać do płatnych katalogów, robić szeptankę na forach itp.

 

Dobrze, że zaplecza nie kazał zrobić w tej cenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up ciekawe czy jebnooł by mi ślubniaki za 100 zł.. w sumie roboty tyle samo. Zapytam.

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności