Skocz do zawartości

Dowcipy nie ma lipy. Znalezione na PiO


MaxPan

Rekomendowane odpowiedzi

Frazy nie są jakieś trudne dlatego nie powinno byc problemu z uzyskaniem tegoż efektu.

No to po co w ogóle szukać kogoś. Z pewnością dasz sobie radę sam. Zaoszczędzisz te 100-150zł (bo pewnie taki budżet jest przewidziany za top10 dla wszystkich fraz łącznie) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 476
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Kiszczok tu nie chodzi o to kto jest początkujący a kto zaawansowany. W dowcipie chodzi o to, że Ty już wszytko ustawiłeś jaki nakład pracy trzeba i jaki budżet to pochłonie :D Tylko strona dalej daleko po za top i czytając Twoje ogłoszenie dalej tam będzie. Zapytasz czemu? Bo SEO ot dawno już nie jest czymś co określa się kwotą 150 zł na takie zapytania.

 

Google zaczynało tak ( foto niżej), ale chłopaki inwestowali wszytko nawet kasę na piwo w projekt. Teraz odcinają kupony.

 

  jmzgqd8l.png

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Napisany 06 sierpień 2016 - 21:17

Kupię domeny *.pl lub *.com z PR min. 3 z nazwą (polską lub angielską) nawiązującą do kosmetyków; stylu; fryzur; muzyki; oceniania lub rankingów
Dane kontaktowe: xxxxxxxxxxxx@outlook.com 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak bardzo dobra podpowiedź szczególnie dla osoby co nie ma o tym pojęcia jak to zrobić.I konkurs może być uznany za np. grę o charakterze losowym,loterię, itp. za za organizację takich rzeczy bez odpowiednich zezwoleń można słono beknąć.

Oj poniosła wyobraźnia, poniosła :)

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie wiem czy było, ale zawsze mam banana na gębie jak widzę ogłoszenie mistrza pozycjonowania z... 2011 roku w... "elitarnych zawodach" :D

 

 

W 2011 roku nasza firma zajęła 1 miejsce w Mistrzostwach Polski Pozycjonerów. Ten bardo dobry wynik w elitarnych zawodach jest doskonałym przykładem naszych możliwości, dzięki którym także Twoja firma już wkrótce może odnosić wielkie korzyści.

 

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 2008 niestety tylko 6.

 

W 2008 roku nasza firma zajęła 6te miejsce w Mistrzostwach Polski Pozycjonerów. Ten bardzo dobry wynik w elitarnych zawodach jest doskonałym przykładem naszych możliwości, dzięki którym także Twoja firma już wkrótce może odnosić wielkie korzyści.
W 2011 roku wzięliśmy udział w kolejnych Mistrzostwach w pozycjonowaniu. Tym razem zajęliśmy pierwsze miejsce pokazując czyje metody są obecnie najskuteczniejsze.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@blake, mistrz pozycjonowania w ofercie pisze:

 

Płacisz tylko za wyniki.

 

a jak przychodzi co do czego to w ofercie dostajesz dwa warianty:

  • abonament
  • abonament + dodatek za efekt...

więc skoro na etapie oferty jest kupa, to czego się spodziewać dalej ??

z pozdrowieniami

Ekologiczne torby papierowe z nadrukiem. Wysoka jakość! Chyba, że wolicie torby w Gdańsku ...
Siemianice to taka mała słoneczna miejscowość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Max, ale czasy, ze płaci się abonament przez 24 miesiące za bycie po tym czasie w top80 minęły bezpowrotnie, dla takiego pozycjonowania zostało już tylko prowadzić szkolenia....

Ekologiczne torby papierowe z nadrukiem. Wysoka jakość! Chyba, że wolicie torby w Gdańsku ...
Siemianice to taka mała słoneczna miejscowość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności