Skocz do zawartości

Dowcipy nie ma lipy. Znalezione na PiO


MaxPan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 476
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
czesc, jestem tu nowa i mam calkiem nowa strona. Co powinnam zrobic zeby wejsc przynajmniej do pierwszej 10. z tego co wyczytalam to:
 
1. ze 2 dobre linki
2. kupic reklame zeby powstal traffic
 
czy to jest prawda i jesli nie, to co w takim razie musze zrobic??

https://www.forum.optymalizacja.com/topic/232554-pozycjonowanie-wrzesie%C5%84-2016-dla-nowicjuszy/

Pozycjonowanie, audyt stron www i inne usługi SEO.

 

                          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dawno nic nie było, z działu ogłoszeń:

 

 

Witam poszukuję osoby,która zna się na wyszukiwarce bing. Forma rozliczenia jaka mnie interesuje to "płace za efekt" czyli kiedy strona osiągnie zamierzone pozycje wtedy się rozliczamy. Do pozycjonowania będą 3-4 frazy,które raczej nie powinny stanowić bardzo problematycznego wyzwania,dla fachowca. Rozważam też możliwość podjęcia dłuższej współpracy w przyszłości. Pozdrawiam i czekam na propozycje

 

 

Jeśli szukacie solidnej firmy to polecamy - Pozycjonowanie stron Poznań oraz Drukarnia Poznań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ja ciekaw jestem czy na takie ktoś odpowiada, bo to zlecenie jest naćkane frazami równoważnymi z "zrób mi tanio, jaszcze taniej, za darmo, i tak nie zapłacę, etc" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja najbardziej lubię takie ogłoszenia za to, że dający ogłoszenie z góry wie, że to:

  1. Łatwe Frazy
  2. Nie będzie z tymi frazami żadnego problemu
  3. Dla fachowca to kilka minut
  4. Nic takiego, sam bym to zrobił ale nie warto mi Zenka do jednego zlecenia kupować

etc. 

może ogłoszenie by aż tak dziwne nie było, ale ogłoszeniodawca chce się rozliczyć za efekt, czyli wbicie do TOP a nawet nie za miesięczną płatność od efektu ;) czasu blastów wracają ? 

Jeśli szukacie solidnej firmy to polecamy - Pozycjonowanie stron Poznań oraz Drukarnia Poznań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mnie zastanawia, czemu osoba która takie coś szuka i pisze nie pomyśli, że człowiek który potrafi pozycjonować CPA i ma chęć tym zajmować się może wygenerować więcej pomysłów na "niszy" jak pomysłodawca zjadł pierogów w życiu.

Najważniejszą kwestią jest dobranie odpowiedniej niszy

 

Wcale tak nie jest nawet na "zajechanej" nisze i tak można zarobić więcej od innych bo osoba pozycjonująca będzie wyżej od konkurentów, brak logiki calkowicie.

 

Własnie wymyślenie niszy jest banalnie proste dla osób z kreatywnym układem myślenia ( a to główna cecha pozycjonerów mających sukcesy), więcej  nakładu czasu i środków trzeba do "wepchania" tego w top.

Ogłoszenie z dzisiaj ( często mam podobne PW):

Cześć wszystkim,

Nie będę tutaj pisał piękną polszczyzną bo nie na tym mi tutaj zależy.
 Na pewno większość osób zastanawia się o co chodzi w tym tajemniczym tytule tematu. 
Szczegółów nie zdradzę ale jestem w stanie napisać, że chodzi o zarabianie na zagranicznych sieciach,
 które oferują płatność za wykonanie przez użytkowników danych akcji.
 Najważniejszą kwestią jest dobranie odpowiedniej niszy i ja takie pomysły oczywiście mam.
 No i oczywiście ciężka, rzetelna i konsekwentna praca. 

Mam pomysły, projekty które już istnieją ale brakuje mi umiejętności i wiedzy skonkretyzowanej
 na temat pozycjonowania zagranicznych serwisów w Google.com. 
Nie posiadam odpowiedniego sprzętu jak i wiedzy praktycznej.
 A więc temat ten stworzyłem w celu poszukiwania "wspólnika,
 który bardzo dobrze zna się na pozycjonowaniu
 zagranicznych serwisów pisanych w języku angielskim". Tematyki serwisów są różne. 
A więc szukam konkretnej, dysponującym czasem oraz chęciami osoby, 
która potrafi pozycjonować serwisy zagraniczne w Google.com. To jest priorytetem podjęcia ewentualnej współpracy.
 Więcej szczegółów na temat formy zarabiania, 
ustalenia szczegółów współpracy, potencjalnych zarobków oraz obecnych przedstawię po
 skontaktowaniu się ze mną na poniższy E-mail. Zdaję sobie,
 że nie przedstawiłem wiele szczegółów ale z pewnością każda osoba, 
która się ze mną skontaktuję otrzyma dokładny opis i plan ewentualnego działania. 

Email: topteamcpa@gmail.com

Pozdrawiam 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem to wcześniej wkleić :D

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jeden z nas "zatrudniał" już "podwykonawców" w Indiach

india_captcha_breakers2.jpg

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38c322a1d01ba8a977035275e0e4cee8.png

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności