Skocz do zawartości

Dowcipy nie ma lipy. Znalezione na PiO


MaxPan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 476
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

PR nie ma ale jeszcze co niektórzy wierzą w jego moc (bardziej sprzedażową).

 

,,Czy możecie sobie wyobrazić, jak linki z popularnych stron z PR=9 i Citation Flow=97 wpłyną na "zaufanie" linkowanej strony w Google'u?,,

 

https://www.forum.optymalizacja.com/topic/234081-sprzedam-aktualna-autorska-lista-200-serwis%C3%B3w-trustrank-profile/

Pozycjonowanie, audyt stron www i inne usługi SEO.

 

                          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....

Ilosc i jakosc domen ktore sa w systemie powoduja ze dla Google to objetne czy link jest emitowany czy nie - zwyczajnie algo ingoruje linki z tego systemu.

...Tutaj młody kolega z PIO oczywiście wie jak działa algo Google :)   :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xann k...wa naucz się czytać bo sprawia Ci to trudność widzę (pisanie zresztą też).

Ja wyraźnie napisałem że wklejam co ktoś napisał, nie jest to moja wypowiedź.

Zresztą jakbyś miał troszkę oleju w głowie sprawdziłbyś to w 5 sekund, ale widocznie Twoje szkolenia nie są aż tak zaawansowane.

EDIT: Jakim prawem naginasz rzeczywistość pod siebie?, myślisz że nikt nie zauważy?Zapomniałeś doczytać czy nie potrafisz zauważyć że napisałem iż wklejam czyjąś opinię, nie moją?

Dla jasności, to co Xann mistrzu zacytował pochodzi stąd:

 

https://www.forum.optymalizacja.com/topic/233643-pingwin-40-kontra-wypas-owiec-w-bieszczadach/?p=1502337

Pozycjonowanie, audyt stron www i inne usługi SEO.

 

                          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....

Ja wyraźnie napisałem że wklejam co ktoś napisał, nie jest to moja wypowiedź.

Zresztą jakbyś miał troszkę oleju w głowie sprawdziłbyś to w 5 sekund, ....

EDIT: Jakim prawem naginasz rzeczywistość pod siebie?, myślisz że nikt nie zauważy?Zapomniałeś doczytać czy nie potrafisz zauważyć że napisałem iż wklejam czyjąś opinię, nie moją?

....

LOOOL , to jest jakaś maskarak :) nie wierze gośc pisze z sufitu i jeszcze kłamie jak z nut

Firan w 5 sekund znaleźliśmy źródło twojej wypowiedzi   tutaj

 

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


nie wierze gośc pisze z sufitu i jeszcze kłamie jak z nut

Rzeczywiście temat do dowcipów idealny jak nawet nie potrafisz znaleźć źródła tej wypowiedzi i zobaczyć że to nie ja pisałem, a zacytowałem na forum.

@elroy dał sobie lepiej radę.

Pozycjonowanie, audyt stron www i inne usługi SEO.

 

                          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


dotrałeś do tej szeptanki zanim dotarło Google ciekawe jakim cudem

Jakbyś logicznie myślał to byś wiedział jakim cudem.Zapraszam na szkolenie.

A ile mam lat bardzo łatwo sprawdzić, sprawdź sobie, ale to też trochę myślenia wymaga.

Pozycjonowanie, audyt stron www i inne usługi SEO.

 

                          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności