Skocz do zawartości

Dowcipy nie ma lipy. Znalezione na PiO


MaxPan

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat w całości żeby nikt nie powiedział, że wyrwano z kontekstu:

 

 

ja już w piątek zobaczyłem w top10 domeny, których nie powinno tam być. Wypracowałem fajne topy, które utrzymywały się b. długo i nic..

 

Naprawdę super od klientów słyszeć teksty, "no tylko adwords gwarantuje stabilne pozycje" za********e ulepszyli internet, naprawdę...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 476
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Dziś dostałem oto taką "ofertę" :

 

Prowadzone działania nie przynoszą obecnie efektów TOP10 na setki fraz produktowych, brandowych czy nawet ogólnych, które są w stanie wygenerować 10x większy potencjał ruchu niż obecny. Takie działania nadal nie będą przynosiły stabilnych efektów, ponieważ jakości nie da się już nadrobić ilością do tego stopnia, by frazy typu np. orbitrek mogły ustabilizować się powyżej 10 pozycji.......

.......

Gdyby w przyszłości chciał Pan rozpocząć realizację bezpiecznej kampanii w Google - pozostajemy do dyspozycji.

 

 

Bezpieczna kampania na hasło które ma 20 tys wyszukiwań miesięcznie :D :D ( orbitrek)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up przecież to propozycja adwordsów ;)

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na taką odpowiedź się pokusilem,

 

Ja czasami dostaję na maila informację o spadku jaki mnie czeka. Podobno dalszy mój kuzyn zapisał mi w testamencie 8,5 mln $. Na dole wiadomości jest adres i numer telefonu do kancelarii prawnej, która zajmuje się spadkiem. Jest też dopisek, że muszę ASAP zadzwonić na podany numer tel. Nr kierunkowy wskazuje na Benin. Juz dłuższy czas zastanawiam się czy zadzwonić. Nie wiem co mama zrobić. 8,5 mln baksów drogą nie chodzi. :(

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co mama zrobić. 8,5 mln baksów drogą nie chodzi. :(

 

I to piechotą :) Poczekaj aż urosną odsetki i odbierz 9 mln. Co się będziesz rozdrabniał ;)

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Podobno dalszy mój kuzyn zapisał mi w testamencie 8,5 mln $. Na dole wiadomości jest adres i numer telefonu do kancelarii prawnej

 

Jedyny dowcip jaki w tym widzę to sam fakt, że przeczytałeś tego maila...

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie wiem co mama zrobić

 

Ja bym się napił. 

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się napił.

 

Mam tylko skromnego Bosmana (a wiem, że masz większe wymagania), ale serdecznie zapraszam  :piwo:

 

e: piwna literówka ;)

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up już nie przesadzaj z tymi wymaganiami :P swojskie za chwile trafia na cichą - będzie na święta ;)

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności