Skocz do zawartości

Dowcipy nie ma lipy. Znalezione na PiO


MaxPan

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 476
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Zlecę wyszukiwanie zagranicznych numerów telefonów firm, telemarketerów, ankieterów itp. ze stron typu "who called", "whose phone number is this" i dodanie do mnie na stronę wraz z opinią typu pozytywna/negatywna itd.

 

Płacę 20zł za 100 pozyskanych numerów.

2 grosze za rekord, istnieją jeszcze takie stawki w czymkolwiek?

 


Pozycjonowanie, audyt stron www i inne usługi SEO.

 

                          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wcale nie jest takie głupie jak się wydaje na pierwszy rzut oka.

nie  ma czasu na pierdoły, bezpośrednia rozmowa z osobą, która ma wiedzę a nie wygaduje głupoty marketingowe.

 

Zgadza się. Dowcip jednak polega (chyba) na tym, że w agencjach też są seowcy.

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płacę 20zł za 100 pozyskanych numerów.

2 grosze za rekord, istnieją jeszcze takie stawki w czymkolwiek?

 

20zł/100 = 0,2zł = 20 gr :) Pewnie jakiś zdesperowany studencina sie znajdzie, jak przeklepie 50 sztuk w godzine to wyjdzie mu 10zł/h a jak sobie pracę troche zautomatyzuje to nawet lepiej.

U kobiety ważniejsze są oczy niż piersi - kobieta bez oczu wygląda gorzej.

 

Polecam montaż anten legionowo - najlepszy montaż i serwis anten.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

 

 

(na PiO od 30 grudnia 2014)

 

Qrde, szmat czasu.. doświadczenie level "pro hard"..

 

/szkoda tylko, że to już czasy wolnej amerykanki i polityki na forum/

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja siedząc tutaj trochę dłużej nie uważam, bym był mega super hiper max pro himalaje master...

Swoją drogą, kilka dni temu napisał do mnie ktoś z tego forum z pytaniem, czy bym dla niego nie pisał, jednak najpierw w ramach sprawdzenia umiejętności mam mu przygotować ZA DARMO 10 tekstów na 2-3K znaków, by zobaczył, jak piszę...

Potrzebujesz linków? Pisz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W latach 2010-12 powstawały cale serwisy online które niby robili rekrutacje i trzeba było wysyłać im teksty przykładowe, w regulaminie było, że mogą robić z tymi tekstami byle co. Co więcej nawet tematykę proponowali na jaką trzeba pisać teksty :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, potwierdza się, że najwięcej jest specjalistów od "pomagania" tym, którzy zarabiają najmniej. Różne szumowiny, pośrednicy, pomocnicy, którzy w ramach "pomocy" ograbiają bliźniego. Biznesmeni, kurde :D

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności