Skocz do zawartości

Dowcipy nie ma lipy. Znalezione na PiO


MaxPan

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 476
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Na PiO dość często pojawiają się perły w postacie komentarzy, myśli, cytatów (mamy nawet temat) postanowiłem zrobić takie glosowanie.  Możecie w temacie dodawać pretendentów, ja będę ich cytaty dodać do glosowania.

Bohaterów proszę nie odbierać to "osobiście". To dział dowcipy i należy traktować to co tu piszą "z przymrużeniem oka". W konkursie mogą uczestniczyć teksty opublikowane na PiO w 2017 roku. Koniec glosowania pod koniec 2017 roku. Prośbą nie robić wycieczek osobistych.

Teksty celowo napisane aby dostać się do rankingu będą ignorowane. Zwycięstwo zostanie jakoś nagrodzone :D

1. Pretendent na nagrodę nr 1 użytkownik cxee  z tekstem: "Od 5 lat od czasu do czasu tworzę strony z różnymi programami partnerskimi. .............................. Problem jest taki że do tej pory njc nie zarabiam."

2.Pretendent nr.2: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja tego nie rozumiem, jak można reklamować się jako osoba pisząca teksty, gdy nawet ogłoszenie za pomocą, którego szuka się klienta, napisane jest niedbale, z błędami i ogólnie słabo ;)

 

Firia.pl - Blog pasjonatki wszystkiego co związane ze zdrowiem, odżywianiem oraz psychologią
Każdy czasem potrzebuje pięknych życzeń i wierszyków na najróżniejsze okazje - https://zyczeniowo.pl/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

ktoś chętny?

Za nie długo będą ogłoszenia typu zarób za mnie i dopłać do mojego interesu.

@najnowszy jeżeli nie jesteś w stanie doprowadzić do akceptacji w adsense to ja bym odpuścił sobie ten temat, bo nic na nim nie zarobisz, a przynajmniej uczciwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze może trafić pozycjonera który ma strach przed robieniem stron, jeszcze nie wiem jak to się nazywa ale lekarze pewnie coś wymyślą.

 

któregoś razu nawet w przypływie dobrego serca zaproponowałem podobnemu biznesmenowi zakup domeny, która stoi stabilnie od 2 lat na tematy chwilówkowe.

I cisza...., a nawet nie podałem ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Finan napisał:

Całe 20 gr za sztukę

wiedziałem że fast to zlecenie tu trafi :D

btw. 500+ takich skutecznie wykańcza :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MaxPan, a tak z ciekawości, jaka tam jest cena za podobną usługę co w ogłoszeniu? Mi się wydaje że zaproponowana cena w ogłoszeniu to absurd jak na polskie warunki.

Pozycjonowanie, audyt stron www i inne usługi SEO.

 

                          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności