Skocz do zawartości

Dowcipy nie ma lipy. Znalezione na PiO


MaxPan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 476
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Szkoda aby oferta zaginęła (już w koszu) bo ciekawa.  Osobiście nie radzę kupować, pieniądze w błoto, ale ciekawy przypadek. Janusze Biznesu. :)

 

 

 

premier szydło.jpg

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Finan napisał:

Coraz lepsze ceny mają, 150 zł miesięcznie nic tylko brać się za to.

 

Przy 100 stronach masz już pokaźną kwotę ;)

 

Cytuj

Strona jest dość dobrze zoptymalizowana, niedługo powinienem dokończyć całość aby była perfekcyjna, niestety sam nie mam zbytnio czasu by linkować poszukujemy osoby prywatnej lub firmy która zajmie się tym za mnie.

 

Rzec można skromność i gest uosobione :D

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Finan napisał:

Coraz lepsze ceny mają, 150 zł miesięcznie nic tylko brać się za to.

a ja chętnie kupię mercedesa klasy S nowego, mogę dać do 300 zł -> w końcu jak klient dyktuje ceny to czekam na oferty :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takiego maila dostałem... "Prosiłaś" heh dlaczego to do spamu nie trafiło to nie wiem

Cześć,

Prosiłaś mnie o podanie tego linka gdzie zamawiałam pozycjonowanie oraz wykonanie mojego Facebooka firmowego.
Znalazłam.
Powiem Tobie, że pozycjonowanie działa super bo moja strona jest już w czołówce Google.
W sumie nie miałam obaw bo wiadomo oszustów jest dużo ale oni podpisują umowę gdzie na piśmie miałam, że w przypadku braku
mojej strony na 1 stronie Google w ciagu 2 miesięcy to zwracają mnie całą kasę.
Tutaj masz link do tej usługi:

https://www.premium.shop.pl/pozycjonowanie-strony-www-lub-sklepu-strona-google-na-mcy-p-47.html

Jeśli chodzi o wykonanie firmowego Facebook to ja kupowałam ten pakiet:

https://www.premium.shop.pl/facebook-max-na-rok-p-3.html

Ogólnie wszystkie ich prace są bardzo fajne jak i kontakt z nimi. Fajnie się współpracuje i zero problemów.

Myślę też o sklepie internetowym gdyż widzę, że wypuścili nową serię sklepów 500+ i wyglądają super a cena też jest dobra.


Pozdrawiam
Iza

 

Sprawdź  kontenery biurowe Ultramodula, – to innowacyjna marka z branży budownictwa modułowego będąca częścią firmy Ultragroup.
Autoryzowany sklep z zegarkami, zegarki męskie i damskie - Zegart.pl

A może chcesz kupić meblościanki - sprawdź perlavita.com.pl meble do każdego wnętrza. W dobrej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@,up, tak krąży ta kupa g*wna po wszystkich możliwych adresach. Ciekaw jestem czy ktoś się łapie na taki poziom i brak klasy w reklamowaniu swojego zajęcia. W biznesie podobno istotna jest skuteczność (dochód) a z tej reklamy może są efekty inne niż tylko kompromitacja.

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Dnia 29.03.2017 o 15:17, SzlafRock napisał:

To jest najlepsze. Mistrz reklamy.

 

 

wypieprzaj.jpg

Aż sobie poszukałem czegoś więcej na ten temat... masakra :D

https://napisztekst.pl/powitanie-klienta/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie przypomina mi wiele reklam coś w stylu -> stała na zmywaku i bolały ją haluksy a teraz zarabia krocie dzięki jednemu trikowi .... (i tu opis szwindla) :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Szanowni Państwo

Zapraszam Państwa do dodania strony do najomocniejszego katalogu stron internetowych 
(www.milonic.biz) w Polsce - PAGE RANK 8.
Po dadaniu zapraszam do kontaktu, e-mail, przydzielę dla Państwa dodatkowe 50 punktów promocyjnych, 
które uplasują Państwa stronę wyżej w wynikach wyszukiwania.
W przypadku pytań pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,
Grzegorz z milonic.biz

Żeby nie było to z dzisiaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Szanowni Państwo

Zapraszam Państwa do dodania strony do najomocniejszego katalogu stron internetowych 
(www.milonic.biz) w Polsce - PAGE RANK 8.
Po dadaniu zapraszam do kontaktu, e-mail, przydzielę dla Państwa dodatkowe 50 punktów promocyjnych, 
które uplasują Państwa stronę wyżej w wynikach wyszukiwania.
W przypadku pytań pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,
Grzegorz z milonic.biz

Żeby nie było to z dzisiaj.

Szczerze mówiąc to jest przykre, że ludzie po takim okresie nadal naciągają na PR. Najwidoczniej mówiąc muszą być baranki do golenia jeśli takie oferty nadal się pojawiają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności