Skocz do zawartości

Dowcipy nie ma lipy. Znalezione na PiO


MaxPan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 476
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

od d*py strony

Od tej też, można wzbudzić ciekawość potencjalnego odbiorcy ;)

Hercules znaczy się demo?

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej:)

Właśnie kończymy tworzyć stronę i zastanawiamy się czy wszystko jest ok.

www.    idfactory.pl
Co myślicie? :)

 

Napisany Dzisiaj, 12:27

Witam,

Chętnie podejmę się pozycjonowania Twojej strony. Wieloletnie doświadczenie w tej branży, więcej informacji po kontakcie mailowym.

Dane kontaktowe:

justyna.klijewska@idfactory.pl

www.idfactory    .pl

Hej:)

Mam pytanie jakie książki polecacie do nauki tworzenia stron/ czy projektowania?

Mam parę SmashingBooków i nieoficjalny podręcznik HTML5. Polecacie coś jeszcze?

PS. Mogą być książki typowo programistyczne, ogarniam C, C++ z jezyków programowania :)

 

z idfactory kropka pl:

 

100%

Projektowanie stron

100%

Pozycjonowanie stron

100%

Kampanie sprzedażowe

 

Ekologiczne torby papierowe z nadrukiem. Wysoka jakość! Chyba, że wolicie torby w Gdańsku ...
Siemianice to taka mała słoneczna miejscowość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...  zdobyła już setki zadowolonych klientów ;)

 

Jak zaczynałem też moim jednym z celów była "bogata lista klientów" pt. zaufali nam. Była tam pobliska myjnia, stomatolog, skup złomu itp. byłem szczęśliwy mając JUŻ 10 zadowolonych klientów. Teraz, po latach, w portfolio mógłbym dać masę firm, właścicieli rozpoznawalnych marek, ale jakbym to zrobił to: a) klienci byliby niekoniecznie zadowoleni z bycia w 'zaufali nam' b )konkurencja by skwapliwie masowo ich spamowała, żeby tylko wyrwać klienta c) 'zaufali nam' nie przynosi nowych klientów w przeciwieństwie do poczty pantoflowej...

 

Ekologiczne torby papierowe z nadrukiem. Wysoka jakość! Chyba, że wolicie torby w Gdańsku ...
Siemianice to taka mała słoneczna miejscowość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

BbtUJbG.png

 

Człowiek z 11 letnim doświadczeniem w byznesach, szkoleniowiec, beneficjent dotacji, zatrudniający 10 osób, zarabiający milion po 5 latach...

 

Sprzedawca precli.....

 

Taka sytuacja...

 

hqdefault.jpg

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyna szybko się uczy, a wy się śmiejecie :P W dwa dni zdobyła już setki zadowolonych klientów ;)

 

W to uwierzę ;)

 

 

Ale muszę przyznać, dowcip dobry jak to baba pisze o innej babie ;) 

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ale muszę przyznać, dowcip dobry jak to baba pisze o innej babie

 

toż to życie a nie dowcip.. weź przysłuchaj się kiedyś o czym baby rozmawiają w kolejce do toalety..

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ale muszę przyznać, dowcip dobry jak to baba pisze o innej babie

 

toż to życie a nie dowcip.. weź przysłuchaj się kiedyś o czym baby rozmawiają w kolejce do toalety..

 

 

Nigdy nie stoje w damskiej :P i mam słuchawki na uszach bo co głupoty będę słuchał ale wiem o czym szemrają:

 

1.Sex

 

2. Wielkość penisa

 

3. Dlugość członka

 

4. no i zakupy ;)

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sprzedawca precli.....

 

Zapomniał wół jak cięciem był.

 

https://www.forum.optymalizacja.com/topic/164726-grupa-katalogow-netmisja/

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności