Skocz do zawartości

Dowcipy nie ma lipy. Znalezione na PiO


MaxPan

Rekomendowane odpowiedzi

 

Dziewczyna szybko się uczy, a wy się śmiejecie :P W dwa dni zdobyła już setki zadowolonych klientów ;)

 

W to uwierzę ;)

 

 

Ale muszę przyznać, dowcip dobry jak to baba pisze o innej babie ;)

 

 

Żyjemy w XXI wieku, teraz można pisać i o innych babach, i o facetach :D 

SEOpisanie - seo copywriting i nie tylko...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 476
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

 

Dobra treść + optymalizacja + "dobre" linki = więcej fraz ;) Rozbudowuj non stop swoją stronę/serwis, a efekty zobaczysz po jakimś czasie. 

Najlepsza rada. Serwis będzie się sam pozycjonował ale trochę to potrwa.

 

 

Nastały chyba czasy kiedy strony same się pozycjonują.

 

Pozycjonowanie, audyt stron www i inne usługi SEO.

 

                          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

9OylkEU.png

 

CTR na poziomie 30% jak dla mnie to wał  :) sam tyle wyklikał  :D
 

 

 

Jako, że zostałem wywołany do tablicy.. poniżej statystyki z parkingcrew. 

Dodam, że jest ruch i kliki są naturalne a kliki na swoich domenach nie są zliczane i brane pod uwagę w statystykach więc nie może być tu mowy o "wale" ;)

 

 

 

brit.png

Nie wiesz w co zainwestować pieniądze ? Wejdź na DKW.pl i zobacz sprawdzone sposoby na zarabianie pieniędzy oraz jak zarabiać na grach ! Masz problemy finansowe i potrzebujesz gotówki?Ten portal finansowy pomoże Ci wybrnąć z problemów!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie rozumiem co ta Twoja fota pokazuje, że ten co kupi nie zarobi nawet na przedłużenie domeny?

 

A ja nie rozumiem Twojego komentarza. Skoro piszę o zarobkach z domeny (niskich ale zarobkach) to chyba wypada to jakoś udokumentować ?

Nie wiesz w co zainwestować pieniądze ? Wejdź na DKW.pl i zobacz sprawdzone sposoby na zarabianie pieniędzy oraz jak zarabiać na grach ! Masz problemy finansowe i potrzebujesz gotówki?Ten portal finansowy pomoże Ci wybrnąć z problemów!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dość ciężko nazwać to zarobkiem :)

Przy dobrych wiatrach będziesz na zerze po przedłużeniu domeny, zresztą nie do końca chyba załapałeś o co chodziło we wcześniejszych postach ;)

Firia.pl - Blog pasjonatki wszystkiego co związane ze zdrowiem, odżywianiem oraz psychologią
Każdy czasem potrzebuje pięknych życzeń i wierszyków na najróżniejsze okazje - https://zyczeniowo.pl/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarobek (zysk) to to coś powyżej kosztów ;) więc tutaj nie ma zarobku :P

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności