Skocz do zawartości

Jak sobie radzicie z klientami którzy nie płacą ?


webwinner

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepsza metoda, to nie pozycjonować takich "kwiatków" jak słusznie ich nazwałeś. Im szybciej to zrozumiesz tym lepiej dla Ciebie.

A najlepiej rób seo tak, żeby móc szybko zademonstrować "spadki". Najczęściej pieniążki się znajdą szybko.

ricco-banner.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy się spotyka z takimi problemami, najważniejsze jest podejście do klienta ze zrozumieniem ale też z troską o własne interesy. Różnie w życiu bywa i czasami opłaca sie bycie wyrozumiałym a czasami trzeba niestety "pojechać po bandzie" . Nie ma złotego środka, wszystko zależy od wyczucia i indywidualnej sytuacji.

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swietna porada ... już na wstępie wiesz, że wszyscy Ci zapłacą ?

Wezwanie do zapłaty ostateczne i potem prosto do esądu ...

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdza się współpraca z kancelarią windykacyjną. Na małe firemki działa pieczątka kancelarii i odpowiedni wpis na fakturze. Na duże firmy niekoniecznie.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działają różne metody na różne "firmy" - na większe działa również widmo korekty w deklaracji vat.

Ale mam wrażenie, że z czasem da się wypracować wyczucie do klientów i z dużym prawdopodobieństwem typować czy mamy do czynienia z klientem który będzie płacił, czy wręcz przeciwnie. Nie tylko w seo.

ricco-banner.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


już na wstępie wiesz, że wszyscy Ci zapłacą ?

Nie pisałem o "wstępie" ale o klientach z którymi trochę sie współpracuje, nie wiem jak inni ale ja wolę trochę "sprawdzić" potencjalnego klienta zanim się mu podeśle umowę ;)


Sprawdza się współpraca z kancelarią windykacyjną.

Tylko się opłaca w przypadku większych kwot.

PS

miałem klienta któremu robiłem 5 mies "za freeko" bo szczerze napisał, że ma problemy $$$ i potrzebuje czasu na odbicie. Potem to wszystko uiścil a w prezencie dostałem przesyłkę z obiektywem Lką do Canona :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem najczęściej jest taki, że klient chce płacić w ratach :D... co dla mnie jest dosyć dziwne.. Według mnie chyba najlepiej podziękować takiemu klientowi, ale chciałem wiedzieć jak Wy sobie radzicie.

Chyba zacznę pobierać opłatę nie za efekty tylko w abonamencie :D...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


za efekty

Bez komentarza ... :gafa:

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, no każdy orze jak może ;)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Problem najczęściej jest taki, że klient chce płacić w ratach :D...

Kieruj ich do Banku zarobisz jeszcze na prowizji ;)

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności