Skocz do zawartości

Korpo czy mała firma dla programisty ?


Bart.

  

33 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co byś wybrał na pierwszą pracę?

    • Korpo
      10
    • Firma 15-20 prac.
      11


Rekomendowane odpowiedzi

Ja znam ludzi, którzy są mega zadowoleni z pracy w korpo - z atmosfery, luzu, dodatków, imprez, kasy etc. i takich, którzy nienawidzą swojej pracy w korpo, bo słaba kasa, bo nuda, fatalna atmosfera itd.

To samo w małych firmach. Nie da się tak porównywać, zależy jak trafisz i gdzie, a typ/wielkość firmy nie ma na to wpływu.

Agencja SEO z Katowic Intoseo - Pozycjonowanie Katowice
Wynajem myjek przemysłowych i warsztatowych - www.myjki360.pl

Dywaniki samochodowe https://topdywaniki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Nie no ja też byłem zachwycony przez 20 lat :D teraz zarabiam mniej ale ważniejsze jest zdrowie... z czasem zrozumieją ;)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


eraz zarabiam mniej ale ważniejsze jest zdrowie... z czasem zrozumieją

 

Dużo ludzi wraca do korpo po kilku latach pracy na swoim. Wracają z podkulonym ogonem.  Wytrzymują tylko ci co działają "na swoim" w tej samej lub podobnej branży gdyż korzystają z wyrobionych kontaktów. ;)

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up od kilku lat na swoim, po nastu latach w korpo, gdzie nie zamierzam wracać.. nie korzystam także z kontaktów, gdyż diametralnie zmieniłem branżę ;)

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności