Skocz do zawartości

Narzędzia dla SEO


OceanFire

Rekomendowane odpowiedzi

Nie powstało bo nie było nigdy poważnych propozycji.
Jak widać rynek SEO już jest zapchany tymi programami na tyle, że więcej nie potrzeba.

Niektórzy mówią, że dobry programista django jest na wagę złota. Zapraszam Cię na mój blog prawiący o informatyce.
Najlepsze suchary w sieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej byś pokombinował nad jakimś CRMem dedykowanym dla SEO :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ak widać rynek SEO już jest zapchany tymi programami na tyle, że więcej nie potrzeba.

nie prawda. Dość często zamawiam różne dedykowane większe, mniejsze softy SEO, szablony ale u osób co nie maja z SEO nic wspólnego i ryzyko, że zaczną produkować ten pomysł na skalą przemysłową jest minimalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak napisał @Max. Osoby/grupy poważnie działające w seo mają od lat swoich zaufanych koderów, chociażby do pisania posterów, ale nie tylko. Inną opcją jest właśnie zlecanie programistom, którzy nie bardzo orientują się/chcą się orientować do czego to ma służyć. A każdemu absolutnie polecam dobrze opanować tworzenie szablonów Zenno, to bardzo ułatwia życie w aktualnym świecie seo, gdzie informacja i zachowanie jej w tajemnicy jest na wagę złota :)

Sygnaturkę z linkiem przyznam sobie po napisaniu 15 wartościowych postów. Prawdopodobnie nigdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


mógłbym stworzyć jakiś produkt dla dobra społeczności

https://www.forum.optymalizacja.com/topic/202477-generator-responsywnych-stron-online/

w sam raz na zabawę z php/css

wstaw adwordsa albo inny baner

sam jakoś specjalnie nie potrzebuję, ale

chętnie dam naturalnego linka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok.
Dzięki za propozycje wysyłane na PW.
Kilka naprawdę mi się spodobało i być może przystąpię do ich realizacji :)

Niektórzy mówią, że dobry programista django jest na wagę złota. Zapraszam Cię na mój blog prawiący o informatyce.
Najlepsze suchary w sieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności