Skocz do zawartości

Jeszcze więcej "Not Provided" w statystykach


jimmi

Rekomendowane odpowiedzi

Microsoft poinformował że na początku lata cały ruch z wyszukiwań będzie szyfrowany, czyli idą w ślady google.

Nadal będzie można zidentyfikować ruch z Binga lecz już nie frazy kluczowe.

Dane o frazach kluczowych będą dostępne w okrojonej wersji w narzędziach binga.

Z premierą Windows 10, gdzie wyszukiwarka jest bardzo łatwo dostępna i to z poziomu systemu a nie przeglądarki internetowej, potencjalny ruch z binga może znacznie wzrosnąć, czyli już nie tylko GWT, ale także BWT "będą nas śledzić"

oficjalna informacja z bloga binga

https://blogs.bing.com/webmaster/2015/06/15/bing-moving-to-encrypt-search-traffic-by-default/

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i uj doopa i kamieni kupa ....

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy przejście na https, namawiania na certyfikaty to nic innego jak próba ograniczenia dla pozyskiwania danych analitycznych.

Wyszukiwarki tak te dane maja, a tym całym HTTPS cyrkiem chcą zrobić tak aby mieć te dane na wyłączność. A są to naprawdę chyba jedne z najbardziej pożądanych zbiorów danych w internecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest próba to już jest przykręcenie śruby na 100% . Natomiast gadka , że robi sie to w celu zapewnienia ochrony prywatności to pieprzenie w bambus i tyle.

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest próba to już jest przykręcenie śruby na 100% . Natomiast gadka , że robi sie to w celu zapewnienia ochrony prywatności to pieprzenie w bambus i tyle.

Zgadzam się w 100%, tylko z drugiej strony... spodziewałeś się innego podejścia? :) Zrobią to co chcą, bo w tym przypadku to po prostu "chcieć to móc". I tyle...

VEX Media - w przygotowaniu.

Mój płatny katalog SEO - w przygotowaniu.

Online-24.pl - w przygotowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

A są to naprawdę chyba jedne z najbardziej pożądanych zbiorów danych w internecie.

 

Myślę, że amerykańskie korporacje nie są w pełni samodzielne w zarządzaniu nimi. To już coś więcej niż zwyczajna ekonomia, raczej dane istotne strategicznie.

 

e:

https://www.chip.pl/news/wydarzenia/statystyka/2015/01/wielka-brytania-chce-zabronic-swoim-obywatelom-szyfrowania-komunikacji

nihil fit sine causa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności