Skocz do zawartości

Nadchodzi kolejny update algorytmu? Coś drgnęło w serpach? Google coś miesza? Przetasowania w TOPach?


MaxPan

Rekomendowane odpowiedzi

alez dzis piekne powroty do topow stron robionych statem :)

 

Wczoraj koło godz 23 jak sprawdzałem to pokazywało mi wiele fraz, które dopieszczałem statlinkiem ponownie w top 10 (miejsca nawet lepsze niż w sierpniu), dzisiaj już tego nie widzę.. szkoda.. :(

 

SERPy dalej pokazują bzdury, mielenie dalej trwa.. ale też widzę inny potęp. Wczoraj wróciło mi parę fraz,które spadły mi jeszcze 31 sierpnia

Edytowane przez pablitomet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie również mega powroty, wszystko, dosłownie wszystko wróciło, powroty z Mordoru na zielone łąki Shire'u. Wniosek jest taki, że nic nie trzeba zmieniać w strategiach i technice. Google miało jakąś niewyjaśnioną sraczkę i tyle. Koniec paniki.

Edytowane przez Anmato
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Google miało jakąś niewyjaśnioną sraczkę i tyle. Koniec paniki.

 

To dopiero początek. Panika dopiero się zacznie.  Teraz to laicik. 

  • Like 1

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Google miało jakąś niewyjaśnioną sraczkę i tyle. Koniec paniki.

 

To dopiero początek. Panika dopiero się zacznie.  Teraz to laicik. 

 

Nie, bo u mnie 10. spadło wszystko bez wyjątku, często poza 100. Zmieniłem klocki w jednej stronie, ona się zatrzymała i wróciła o częściowo stracone pozycje kilka dni wcześniej. Dzisiaj mam święto. Jedna osoba stąd miała rację, jakiś chłopak pisał o różnicach geo czy coś..

 

Moim zdaniem, to tylko moje zdanie, przeceniacie Google i ich inżynierów. Chcą abyście mieli ich za Boga ale oni nimi nie są, bo SEO od 2 lat jest prostsze niż wcześniej. I nie istnieje coś takiego jak anchory brandowe, chociaż na rękę innym z branży, żeby część w to wierzyła.

Edytowane przez Anmato
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie z takim podejściem do tematu (momentami z lekka paranoją tu trąca) to lepiej już zająć się zbieraniem i sprzedażą grzybów .

 

Przeczekać, uspokoić się, wyciągnąć wnioski, zmienić metody i pracować dalej :).

 

PS Tylko nie mogę skumać jednej rzeczy jak rozmawiałem z niektórymi osobami- jest 2016 rok. Wiele osób tutaj prowadziło kilkudziesięciu klientów (zarabiało często mega dużo pieniędzy). Nagle po tygodniu mówi mi że mogą zwijać interes i już dalej tego nie wytrzymają :). Myślałem, że już nikt tutaj nie działa w 100% w SEO a jeśli już tak to zawsze ma odłożone "zaskórniaki" na wypadku wywrócenia się algorytmu na parę miesięcy (lub też ma alternatywne źródło dochodu). 

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności