Skocz do zawartości

Nadchodzi kolejny update algorytmu? Coś drgnęło w serpach? Google coś miesza? Przetasowania w TOPach?


MaxPan

Rekomendowane odpowiedzi

Tak zostanie do czasu "naprawienia" serpów przez pozycjonerów którzy jako pierwsi dojdą do tego co się zmieniło. Każdy pingwin wprowadzał jakieś zmiany, ten widocznie potrzebuje trochę więcej czasu na rozpanoszenie się, ale nie spodziewałbym się wielkich zmian do tego co widać aktualnie w serpach.

  • Like 2

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być zawierucha bo jeśli dobrze myślę ostatnie zmiany to były zawirowania z powodu testowania pinglasa powiedzmy na 10% zapytań, a teraz dowalą 100% :D

 

przynajmniej tak by inni wdrożeniowcy na ich miejscu zrobili, być może dlatego częśc z nas już sie cieszy a część czeka na zmiany

Najlepszy portal branży gier liczbowych Lotto to: Wyniki Lotto NET

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być zawierucha bo jeśli dobrze myślę ostatnie zmiany to były zawirowania z powodu testowania pinglasa powiedzmy na 10% zapytań, a teraz dowalą 100% :D

 

przynajmniej tak by inni wdrożeniowcy na ich miejscu zrobili, być może dlatego częśc z nas już sie cieszy a część czeka na zmiany

 

To by było nawet logiczne, ale wielu osobom sporo pospadało..więc no trza poczekać na ostateczne rezultaty bo wtedy okaże się czy ogłosili po fakcie, czy dopiero przed nami. Raczej to pierwsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

D_S pamiętasz dobrze na przestrzeni lat Google dużo rzeczy obiecywało i co z tego wyszło to wiemy (nie będzie spamu blablabla).

 

Ja nie wierzę w ciągłe działanie real time tak jak jest teraz i tyle :). Na dłuższą metę to mało realistyczne.

 

Postraszyli miesiąc podenerwowali ludzi, podenerwują do końca miesiąca- potem cyklicznie będą zapinać ten real time jak się nagromadzi sporo spamu nie informując nikogo i mówiąc że to działa ciągle każdego dnia bo-->real time (a będzie odpalane raz na jakiś czas)

 

Zapewne częściej będzie trzeba podmieniać domeny i bazy w dodawarkach.

 

T.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na 99% zmiany zostały już wprowadzone, druga sprawa to polityka firmy, a chyba tego trochę osób nie rozumie. Aby zrozumieć wroga trzeba myśleć jak on.

 

Wprowadzone zmiany mają tylko i wyłącznie utrudnić pozycjonowanie. Oczywiście manipulacja rankingami będzie wciąż możliwa, ale zdecydowanie trudniejsza i bardziej kosztowna oraz ryzykowna (ze względu na małą gwarancję zysku i wyniku). Dla guglarzy w to mi graj, bo o z tego względu adwordsy jeszcze chętniej będą wybierane. Bo klienci i tak będą i tak, w końcu dzięki pobocznym usługom mają pozycję monopolisty jak nigdy dotąd.

 

W ten sposób oczywiście będą wciąż firmy SEO, ale nie w takiej ilości jak obecnie, strony owszem będą wartościowe (tak jak chcą). A gdy będą chcieli ponownie zacisnąć pasa to wystarczy krótka aktualizacja w czasie rzeczywistym, w końcu nie trzeba o niczym informować. Może nie ja, ale są osoby/firmy które straciły więcej niż kilka % a to są grube pieniądze. Z tego względu ocena ryzyka prowadzenia biznesu rażąco wzrasta.

 

Mam swój model działania, który testowałem dosyć długo, bo od prawie roku (zaraz znajdzie się ktoś, kto powie że krótko, oj tam). Robiłem kilka wariacji dla kilku stron. Okazał się on skuteczny, jednak ten sam sposób, profil linków w przypadku jednej strony dał karę (poleciały mi 2 fraz), a w przypadku drugiej wręcz przeciwnie, sporo zyskałem. I teraz bądź mondry i wyciągnij wnioski..na chwilę obecną nie da się i oby tak nie zostało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności