Skocz do zawartości

Nadchodzi kolejny update algorytmu? Coś drgnęło w serpach? Google coś miesza? Przetasowania w TOPach?


MaxPan

Rekomendowane odpowiedzi

Może się szykuje, może nie. Ja tam nie zauważyłem żeby moja strona miała zaindeksowaną większą liczbę linków a od kilku dni wróciła w top. Jedno co mogę powiedzieć z całą pewnością to wróciły strony, które przejąłem po poprzednich firmach pozycjonujących i miały nałożony filtr algorytmiczny, bo nic nie działało a dzisiaj top.

 

Zobaczymy czy filtry nie wrócą.

Edytowane przez Nowy 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ktorych nie powinno tam byc?

Ja się akurat z tym zgadzam. Mam na myśli swoje strony, bo wiem czy i jak były traktowane.

Nie należy się, nawet przy dużej pobłażliwości algorytmu :)

  • Like 1

Strona https://sklep-promar24.pl to sklep internetowy sprzedający dobre polskie zlewozmywaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ktorych nie powinno tam byc?

Ja się akurat z tym zgadzam. Mam na myśli swoje strony, bo wiem czy i jak były traktowane.

Nie należy się, nawet przy dużej pobłażliwości algorytmu :)

 

 

Skąd wiesz jak do tego podszedł algorytm. Może zignorował śmieci i zebrał tylko dobre linki. A może tobie się wydaje, że zajechałeś strony? A może wiek linków ma znaczące znaczenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm w serpach drgnęło a nawet tąpnęło do góry ostro, ale... ogólny ruch jakby spadł... Kilka osób już to potwierdziło, więc WTF?

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ogólny ruch jakby spadł...

Zmiany nie są stabilne, cały czas pozycje się wahają.  Po drugie pozycje na innych DC się różnią, dlatego do czasu jakiś stabilizacji możliwe ze ruch się gubi. 

 

"Na szczycie zawsze znajdzie się miejsce" - Ale potrzebujesz serwera by tam się znaleźć - Zgarnij kod rabatowy do SEOhost 40% - lub rabat do Cyber_folks - 10% - Rabat do hitme -5% - #reklama #link_sponsorowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka domen które weszły na grube frazy sprawdzałem przez dzień parę razy i były tam gdzie pokazywał stat, ale na ruch się to nie przełożyło co jest wręcz niemożliwe.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kilka domen które weszły na grube frazy

 

Wreszcie.  :)

A jakaż to gruba fraza,  która nie chce generować ruchu?  Może stanowczo za gruba.  Teraz znacznie cieńsze frazy generują lepszy ruch niż grube. Może zły dobór fraz.  ;)


Ach. Zapomniałem dodać, że będzie korekta także proszę się nie cieszyć zawczasu.  ;)

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się tak zastanawiam po cichu ile tych fraz monitorujecie, z jakich jest ruch, itp.

Bo ja jakoś nie widzę zmian na stronach naszych wydawców w PP, a troszkę ich jest.

Pozycjonowanie, audyt stron www i inne usługi SEO.

 

                          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SzlafRock SEO hobbysta/amator

 

Wystarczająco grube

 

 

 

Bo ja jakoś nie widzę zmian na stronach naszych wydawców w PP, a troszkę ich jest.

 

No właśnie o to chodzi, że zmian w ruchu za bardzo nie widać, chociaż.... teraz na wieczór widzę, że coś drgnęło, więc może jeszcze nie we wszystkich DC były odświeżone pozycje.

Edytowane przez blake

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się nic pisać bo jest za******e dobrze, kto był powściągliwy  i pracował to wygrał.

  • Like 2

https://leczyc.pl - Oferta stacjonarnego leczenia alkoholizmu Warszawa
psychiatra Warszawa - https://psychiatra-gabinet.pl
Interesuje Cię problematyka zależności odwiedź https://medox.org.pl znajdziesz odpowiedź jak leczyć uzależnienia, tu nie leczą pedagodzy i księża tylko lekarze  i psycholodzy z uprawnieniami..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też nie płacze, po wrześniowym potopie stronki poleciały w niebyt, teraz wróciły na jeszcze lepsze pozycje, były oczywiście delikatnie podlinkowane z nowych źródeł, stronki powstałe po wrześniowym update też weszły w topy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności