Skocz do zawartości

Nadchodzi kolejny update algorytmu? Coś drgnęło w serpach? Google coś miesza? Przetasowania w TOPach?


MaxPan

Rekomendowane odpowiedzi

Może związane z:

https://www.komputerswiat.pl/aktualnosci/wydarzenia/eksplozja-w-centrum-danych-google-trzy-osoby-ranne-problemy-z-dzialaniem-serwisow/zkkb1hg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem mają jakieś problemy techniczne w Google, coś się sypnęło z cache stron ale tylko niektórych i problem widać tylko na niektórych DC. Pewnie za kilka dni przemielą i się temat uspokoi.

Jeśli to celowy update to trochę słabo wyszło.

Tyle lat minęło a ja nadal działam w SEO
-----

Wykonuję Link Building z tematycznych artykułów sponsorowanych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już kilka dni temu było widać dziwne ruchy, był moment, że na jednej stronie niemal wszystko weszło do TOP1. Niestety nie utrzymało się zbyt długo :D Niektóre frazy uciekają bez wyindeksowania artykułu, czyli na kilka fraz wszystko rankuje po staremu a na dwie frazy przykładowo wyświetla się kategoria albo strona główna. I to niestety w sporej liczbie. 

 

Ostatni update pokazał mi tylko,że G jest jeszcze daleko w tyle z oceną "jakości" kontentu. Tyle syfu co powchodziło na wysokie pozycje od tego czasu to głowa mała. A mówiąc syf mam na myśli kompletny bełkot niezrozumiały dla człowieka poprzeplatany frazami kluczowymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Leci kolejny update oficjalnie :D

 

 

Można było się spodziewać - od kilku dni indeksacja trwała dłużej, aktywność Google Bota była wzmożona etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

13 października był kolejny niepotwierdzony update, czyli równo miesiąc po ostatnim.

 

https://www.seroundtable.com/unconfirmed-google-search-ranking-algorithm-update-34246.html

 

Można było zauważyć solidne przeliczenia w pozycjach. Jak u Was po update, zauważyliście?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, s_matysik napisał:

Jak u Was po update, zauważyliście?

nic - na festiwalu byłem :D

  • Haha 1

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, okazwłoka napisał:

Zacnych trunków? 

ja tylko o Core Updates mówiłem :D obecnie nic sie nie dzieje :)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.10.2022 o 18:17, s_matysik napisał:

Jak u Was po update, zauważyliście?

 

 

Są jakieś sygnały o aktualizacji ale nie należy się przejmować. Na zielono

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W USA dostaliśmy na jednym projekcie HCU po łapkach

 

W PL po aktualizacji z 13/14.10 dostaliśmy tez na 1 projekcie po łapkach

 

Kminimy o co kaman.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 dni temu znów aktualizacja - tym razem spam updates

 

 

Na razie nie widziałem większych ruchów w serpach.

Ogólnie dziwna sprawa z tymi częstymi update oficjalnie ogłaszanymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

@s_matysik, mnie to póki co zdechły proxy, więc się nie przejmuję ?

  • Haha 2

Firia.pl - Blog pasjonatki wszystkiego co związane ze zdrowiem, odżywianiem oraz psychologią
Każdy czasem potrzebuje pięknych życzeń i wierszyków na najróżniejsze okazje - https://zyczeniowo.pl/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności