Skocz do zawartości

Nadchodzi kolejny update algorytmu? Coś drgnęło w serpach? Google coś miesza? Przetasowania w TOPach?


MaxPan

Rekomendowane odpowiedzi

16 godzin temu, okazwłoka napisał:

Może to być nawet jakaś czkawka z indeksacją. A w cache są?

Tak wszystkie artykuły są w caache. W gsc jak wspominałem też są jako zaindeksowane tylko przez site żaden się nie pokazuje no i na frazy kluczowe też nie wyświetlają się wgl. Nawet jak dodałem artykuły na bardzo łatwe frazy, takie gdzie w serp jest powiedzmy 70 wyników, to nawet tam się nie pokazuje więc trochę dziwne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, karol.marty napisał:

Tak wszystkie artykuły są w caache.

jak gadacie o indeksacji to założcie sobie oddzielny wątek bo to nei ma nic wspolnego z algorytmami.

  • Like 1

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dziś bardzo mocno widać przeliczenia Core, na razie wydaje mi się, że jest mocne przeliczenie linków

 

Tutaj przykładowa domena, gdzie był spory odpływ linków:

stat4-25-08.png

 

A tu mocno linkowane domeny:

stat1-25-08.png

 

 

stat3-25-08.png

 

 

stat5-25-08.png

Edytowane przez s_matysik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@s_matysik no widać przeliczanie, ale mam np. domenę gdzie linków od bardzo dawna nie ma nowych i dzisiaj na kilka kluczowych fraz wskoczyła z top3 na top1, oby się utrzymało :P 

Firia.pl - Blog pasjonatki wszystkiego co związane ze zdrowiem, odżywianiem oraz psychologią
Każdy czasem potrzebuje pięknych życzeń i wierszyków na najróżniejsze okazje - https://zyczeniowo.pl/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.08.2023 o 09:38, s_matysik napisał:

Dziś bardzo mocno widać przeliczenia Core, na razie wydaje mi się, że jest mocne przeliczenie linków

 

A w jakich niszach zauważasz zmiany jak na razie? Bo ja tak sprawdzałem trochę branże medyczną + suple no to jak dotąd bez większych zmian w serpach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, karol.marty napisał:

Bo ja tak sprawdzałem trochę branże medyczną + suple

Miesza, miesza ale nie we wszystkich krajach. U mnie największe ruchy na bałkanach, mniej w europie zachodniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie największe ruchy widziałem na frazach komercyjnych (różne branże) +  na frazach lokalnych. Natomiast w tym przypadku raczej nie chodzi o konkretną branżę.

 

Mam wrażenie, że ten core update był "korektą" aktualizacji algorytmu z grudnia 2022. Poniżej przestawiam przykład:

 

Strona oberwała w grudniowej aktualizacji:

 

update-14-12-2022.png

 

Teraz w momencie wdrożenia core update cała strona była "na zielono", obecne wyświetlenia idealnie zrównały się ze stanem sprzed roku:

 

core-update-28-08-2023-1.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas na zielono wszedzie bez względu na treści i linki, ale tam gdzie prowadizmy treści wzrosty są wieksze i lepsze i nadal się trzymają wynii. Tam gdzie linki były jedynie to wzrosty są sporadyczne ale tez znaczne.

 

Spadków nie ma. Constans jest tam gdzie technologicznie storna jest do d...

 

 

Ciekawostka: zgred wrócił mi na niektore frazy a nie byłem w topach ze 4-5 lat ... bez niczego :D

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności