Skocz do zawartości

Nadchodzi kolejny update algorytmu? Coś drgnęło w serpach? Google coś miesza? Przetasowania w TOPach?


MaxPan

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde, ze wcześniej na to nie wpadłem!

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proxy G ubija sukcesywnie już od ponad roku, ale to tak wynik uboczny. Wiedzą, że nie wszytko można załatwić prywatnymi ( w przypadku sprawdzania pozycji można). Proxy zabijają się również i recaptchą.

Co do całej sytuacji  dla własnego użytku ten algo nazwałem blenderem :D, wszytko na to wskazuje w mojej prywatnej ocenie, że poza wyjątkami z bardzo jedno-typowym profilem linków obstawiam, że reszta stron wróci gdzieś na poprzednie pozycje. Chyba te z VIPów i inne popularnych miejscówek ( stat na przykład) polecą na zawsze, za dużo już te miejscówki gwałcono i tylko w jednej pozycji - "na pieska".

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"na pieska"

 

A co gorsze "od zakrystii"

Edytowane przez blake

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

farcrytabor3 

SEOwcy jak karaluchy, przeżyją nawet zagładę nuklearną. Trzeba dostosować się do wyników, algorytmu i tyle. Do końca istnienia naturalnych wyników istnieć będzie pozycjonowanie w tej odsłonie o której rozmawiamy to znaczę manipulowanie czynnikami rankującymi.

Po drugie generowanie ruchu to też pozycjonowanie w pewnym sensie, można mieć bana w G i mieć dobrze zarabiającą stronę, generując ruch z FB, TW, VK, OK i podobnych serwisów.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności