Skocz do zawartości

Nadchodzi kolejny update algorytmu? Coś drgnęło w serpach? Google coś miesza? Przetasowania w TOPach?


MaxPan

Rekomendowane odpowiedzi

@up czyli dzień jak co dzień nic się specjalnie nie zmieni, za moment pojawi się tysiące nowych szkoleń odnośnie algorytmu i certyfikatów, którymi będziesz mógł się pochwalić, ee sobie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten wysyp jest cały czas, czyli nic się nie zmieni ? :)

tak samo dojdzie mnóstwo szkoleń odnośnie algorytmu i zapewne certyfikaty SEO, które nic nie są wart :)
Bardziej po polsku nie potrafię :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja obserwacja mapy Miejskie pogotowie kanalizacyjne w Sopocie miało wpis w mapach "pogotowie kanalizacyjne Sopot" bez strony tylko adres i numer telefonu googl dodał witrynę firmy Kluczborka koło Opola na ich mapę a jedyne co mają wspólnego to numer 994 jadą po numerach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś jakiemuś kubusiowi pozycjonowałem stronkę na hasło hydraulik Warszawa, po paru miesiącach przestał się rozliczać, je*ać to, dla testów zacząłem zdejmować część linków aby sprawdzić efekt, stronka przez ponad 2 lata stała w topach mimo zdjęcia części linków,, stronka stała jak drut do wczoraj, teraz jest w 2 dziesiątce, choć tyle miłego z tego zawirowania algorytmu

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 22:00 widzę wyniki takie jakie bym chciał :) Rano płakać się chce.

 

No ja mam odwrotnie, po 22 za to ide spać :D

 

b98tnq2n.jpg

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomek -> nie mam pojęcia, dzisiaj 90% na zielono ale biorąc pod uwagę prawa Murphy’ego trzeba założyć że jutro wszystko spadnie :D

  • Like 2

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności