Skocz do zawartości

Nadchodzi kolejny update algorytmu? Coś drgnęło w serpach? Google coś miesza? Przetasowania w TOPach?


MaxPan

Rekomendowane odpowiedzi

Podsumowanie wątku:

Ja już kupiłem adwordsy.

A czy Ty też je kupiłeś ?!(tu powinien być obrazek gościa z palcem wskazującym właśnie na Ciebie !)

Wysłane z mojego HTC One M8s przy użyciu Tapatalka

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U siebie mam tak: {linkowałem|nie linkowałem} więc {stoi|spadło|wzrosło}. Na razie żadnych uchwytnych zależności, bo jeśli linkowałem to wszystko tak samo. Teksty o spadkach na skutek spamowych linków to na razie bajki - w top 3 widzę tegoroczne linkowanie z dziwnych preclokatalogów, gdzie we wpisie jest 3-4 dodatkowe linki na jakieś 300 znaków. 

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W skrócie- nasz system real time działa idealnie i sam sobie połapie linki aleeeeeeeeeeeeeeee.............................

jakbyście mogliście się sami podpierdzielić do disavow pomagając trochę systemowi to bylibyśmy bardzo wdzięczni.

W nagrodę uwalimy pozycje wam i innym którzy są na podobnych lokalizacjach 

T.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 w top 3 widzę tegoroczne linkowanie z dziwnych preclokatalogów, gdzie we wpisie jest 3-4 dodatkowe linki na jakieś 300 znaków. 

 

duzo jest tak zrobionych topow.

w tym zakresie google cofnelo sie o 10 lat - prymitywne preclokatalogi po kilku miesiacach rankuja calkiem niezle

Gupie google niczego nie potrafi dobrze zrobic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas mieli

https://serp.watch/

 

Nie wiem sam co o tym sądzić o tym, co się obecnie dzieje. Tną linki jak się patrzy i gdzie się da. Możesz wydać nawet spore środki na whitepressa i też wytnie linki, bo coś tam sroś tam, a nie kupowałem tanich miejscówek i nie robiłem masówki.

 

https://searchengineland.com/google-penguin-doesnt-penalize-bad-links-259981

zaś po tym co pisze ten kolo Gary ewidentnie widać, że polują na seowców/spamowców i nie tylko.

 

Uważajcie, bo to tylko zasłona dymna. Chodzi o udupienie większości seowców, Zostawienie garski pod kontrolą i liczymy $$$$$

taki matrix trochę, a my to Sion. O tu  Google ogłasza nowy algorytm

 

zionint.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest jak zawsze...

 

Zawsze to do 2 tygodni było wiadomo co zmienili, teraz... można szklaną kulę oglądać tylko.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, SION zniszczony jak owsianka na śniadanie :)

 

Nie wiem jak wy to widzicie, ale to wygląda tak, że jakby od nowa rankingowało wszystko. Dzisiaj strona dostaje np. pkt 10, ale jutro 6 innych dostaje to samo, czyli 10 pkt więc na nowo sprawdza i tak w koło macieju.. nie widać końca i jakby dopiero się rozkręcało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności