Skocz do zawartości

Nadchodzi kolejny update algorytmu? Coś drgnęło w serpach? Google coś miesza? Przetasowania w TOPach?


MaxPan

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy czytaliście ale według Gary'ego od teraz tzw. "złe" linki nie będą penalizowały strony, a będą olewane przez algo po prostu. Z tego co pamiętam tak miało być już dawno.. ale jak to z googlarzami bywa wiadomo. Nie wiem czy to prawdziwe info czy znów mieszają w głowach. Jeśli prawda to czeka nas druga złota era linkowania?! Mają zostać kary ręczne dla ekstremalnych przypadków

Najlepszy portal branży gier liczbowych Lotto to: Wyniki Lotto NET

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeśli prawda to czeka nas druga złota era linkowania?!

 

Jeśli tak będzie to google podarowało maszynkę do testowania linków. :)

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"złe" linki nie będą penalizowały strony, a będą olewane przez algo po prostu. Z tego co pamiętam tak miało być już dawno.. ale jak to z googlarzami bywa wiadomo.

 

Dokładnie takie coś już dawno działa w innej wyszukiwarce, łatwo to obejść jak udowodniają pozycjonery.

Jak zawsze achillesową pięta są szczegóły w tym przypadku algorytm oceniający linki. Jeśli jeden link jest "dobry" inny "zły" to zawsze jest możliwość podrasować ten zły wystarczy testami wyłapać markery.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc wytłumaczyłem Tobie. Ogólnie trzeba śledzić wszędzie co mówią googlarze ( co nie znaczy, że we wszytko co piszą wierzyć) tym bardziej w trakcie zmian.

Okej - nie podziękowałem wcześniej za info, co czynię teraz. :)

 

Wspomnę też, że nie jestem z branży SEO, tylko jestem jej klientem, który chce być w miarę świadomy. Z racji swoich głównych obowiązków jestem w stanie śledzić tylko niektóre źródła info o SEO... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy czytaliście ale według Gary'ego od teraz tzw. "złe" linki nie będą penalizowały strony, a będą olewane przez algo po prostu.

 

taaa na pewno ;))) to by adwords poleciał na pysk a przecież to niemożliwe ;)

Obiektywnie sprawa jest prosta: "karać" tylko za wprowadzanie użytkownika w błąd (szuka czegoś innego - wchodzi na teoretycznie odpowiednią stronę a tam...zupełnie coś innego). A poza tym zostawić "wolność" i "niech się biją". No, ale subiektywnie dla g. to zupełnie nieopłacalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to byłby krok wstecz. W takiej sytuacji walę blasta ze wszystkich miejscówek jakie znam i mam na docelową, a których się bałem i spokojnie czekam. Jeśli 90% to będzie 0 mocy, ale 10% jakimś cudem da mi kopa, jestem na plusie. I by się zaczęło spamowanie do kwadratu, a Google musiałoby to wszystko indeksować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up jakoś to "spamowanie" a tym bardziej, że "google będzie musiało to wszystko indeksować" mnie nie przeraża ;) Zresztą kto im każe to indeksować jak są tacy "super"?. Ja tylko napisałem o "nie karaniu" za linki a nie o przerabianiu wszystkiego jak leci. Podobno wiedzą który link jest dobry, który zły, który kupiony, który pożyczony, znaleziony, itd. ;) więc spokojnie wszystko by ogarnęli :)

Edytowane przez qazy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności