Skocz do zawartości

Nadchodzi kolejny update algorytmu? Coś drgnęło w serpach? Google coś miesza? Przetasowania w TOPach?


MaxPan

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie jak Max pisze, odpalajcie maszyny do spamowania a nie wątek zaśmiecacie :D

Wysłane z mojego HTC One M8s przy użyciu Tapatalka

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szlafrock ile wejsc miesięcznie z tej frazy jest ?

 

Polecam sobie wpisac intitle:"szybka pożyczka Krzeszowice"  - 6

"szybka pożyczka Krzeszowice" 344

 

To dużo mówi o tym jak konkurencyjna to jest fraza.

 

Które miejsce masz na szybkie pożyczki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Szlafrock ile wejsc miesięcznie z tej frazy jest ?

 

Nie prowadzę analityki dla tej strony gdyż nie to dla mnie jest najważniejsze.  Podałeś kolejny raz w wątpliwość, że nie ma nowych domen w topach. Są. :)

 


Które miejsce masz na szybkie pożyczki ?

Sprawdziłem w top100 Cie nie ma

 

Fraza "szybkie pożyczki" waha się w przedziale 30-40. aby ja dopchnąć do topu potrzebnych jest więcej dobrych linków. specjanie nie dodaję gdyż nie mam zamiaru ujawniać swoich bardzo dobrych miejscówek. :)

 

 

Po za tym poczytaj sobie szczególnie Podsumowanie. ;)

https://www.szlafrock.pl/czy-nowe-domeny-rankuja/

 

 

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przetestuj jeszcze frazę "wolna pożyczka w Chrubieszowie", bo coś mi się wydaje, że jej nie będziesz w stanie wbić.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności