Skocz do zawartości

Nadchodzi kolejny update algorytmu? Coś drgnęło w serpach? Google coś miesza? Przetasowania w TOPach?


MaxPan

Rekomendowane odpowiedzi

pierwsza domena z tego roku na tą fraze ma 38 pozycje

 

Za całym szacunkiem it ale o ile mnie pamięć nie myli to od marca/kwietnia ubiegłego roku powtarzasz okresowo, że w topie nie ma nowych domen a... przecież w tym czasie odbywają się wspominane przez Ciebie konkursy i nie zauważyłem sytuacji, gdzie wszyscy uczestnicy mieli po 0pkt. To znaczy tylko tyle, że coś tam jednak wchodzi.

 

Całkiem inną sprawą jest to, że moim zdaniem google w ostatnim czasie bierze się za gnioty z pp. Ciężko wbić się w jakąś "dobrą" frazę bo promowane są tam duże(g$#^% warte) portale wielkich marek. Mówienie jednak, że NIC nie wchodzi jest mocno przesadzone.

  • Like 1

dopilar.pl

https://dopilar.pl/meskie-sprawy/titan-gel/

Portal o zdrowiu, odżywianiu i diecie - NaturaLab

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przetestuj jeszcze frazę "wolna pożyczka w Chrubieszowie"

 

Mówisz, że coś na wzór "grypa katalogów.

Obecnie testuję "szkolenia BHP" dla różnych lokalizacji z południowej Polski .

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testuj, testuj, może w końcu się czegoś nauczysz.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W porównaniu z wczoraj zmiany są spore, przynajmniej u mnie - To miałem na myśli :)

 

A co do tematu to myślę że byłoby dużo lepiej gdyby wypowiadały się osoby, które chcą się pdzielić swoimi obserwacjami/wnioskam. Nie starające się udowodnić że są najmądrzejsze na każdym kroku...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to do mnie to bez obaw- mi do takich daleko :-).

 

Po prostu chciałem podkreślić, że obecne zamieszanie może tak już zostać -stąd ten temat urośnie nam do gigantycznych rozmiarów.

 

Patrzyłem serp.watcha jak wielu z nas tutaj- i czerwień bije już od dawna z tych słupków- i nie było nawet dnia oddyszki :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności