Skocz do zawartości

Praca inżynierska


Lorienn

Rekomendowane odpowiedzi

Na lajcie można pisać pracę inż typowo o pozycjonowaniu. Trochę teorii co to jest (znaleźć źródła nie jest problemem), przykłady metod, trochę o optymalizacji i na koniec jakiś test (porównanie metod itp.). Jesteś jedyną osobą, która twoją pracę może traktować poważnie, co moim zdaniem jest przesłanką, by traktować ją tylko jako punkt do odhaczenia. Obrona w większości przypadków to czysta prowizorka (tym bardziej jeśli będziesz robił ją w zakładzie, który niewiele ma z tym wspólnego) i nie znam przypadku by ktoś nie obronił pracy. Ja napisałem taką pracę w 2 dni (testy oczywiście trwały trochę dłużej), promotor i recenzent nawet jej nie przeczytali, obrona trwała może z 15 minut razem z prezentacją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, nie wiem, czy to jest dobry pomysł. Ale najlepsza osoba, której można zadać to pytanie, to Twój promotor. Naświetl mu temat i swoją wizję w pracy, jak się zgodzi to pisz, jak mu się nie spodoba, to nie pisz lepiej, jeśli się zgodzi, ale coś podpowie co do pracy dodać, to dodaj to.

Pamiętaj, żeby pisać pod "widzimisię" promotora. W końcu zakładam, że chcesz mieć spokój i papier, a nie postawić na swoim i nie obronić pracy.

Darmowa porównywarka pożyczek online.

Polecam także: zdjęcia Świdnica

oraz pamiątki Świdnica - sklep online

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności