Skocz do zawartości

słowa kluczowe na samym dole strony?


shpyo

Rekomendowane odpowiedzi

Wolfik Jesli Odzież ciążowa, Zabawki,Owczarek belgijski, wypoczynek i wiele innych anchorow, które masz umieszczone na dole stron są linkami wewnetrznymi to wytlumacz mi co rozumiesz pod pojeciem link wewnetrzny..., Albo nie, lepiej nie tłumacz... i tak nie uzyskam satysfakcjonującej odpowiedzi, z resztą wiedze, że sie nie zrozumieliśmy. Zeszlismy na inny temat. Widze też, że usilnie próbujesz zmusić mnie do myślenia, abym sam sobie odpowiedział. Jeśli możesz odpowiedz mi prosze czy to co mam na stronie uwazasz za SPAM. Wyraź swoje zdanie i nie zaśmiecajmy więcej wątku niejasnymi pytaniami i odpowiedziami. Mam prawo nie wiedzieć, dlatego pytam. Nie chcesz udzielić odpowiedzi, to nie odpowiadaj. Już jaśniej pytania chyba nie mogłem zadać.

Kaviorek - dziękuje za wypowiedź. Produkt który podałem w linku (cała kategoria) był dziś dodany, więc nie może być jeszcze zaindeksowany. Część serwisu jest juz zaindeksowana (ok 1,500 stron) w tym napewno jakieś produkty. A to meta faktycznie, nie zauważylem ze jest takie duzeeee, musze to zmienic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie, ze nie uwazam za spam, wrecz az sie prosi o podlinkowanie tych slow do odpowiednich kategorii w sklepie

takie moje zdanie, nie wiem co na to fachowcy :hello:

i faktycznie sie nie zrozumielismy, bo to co mam na samym dole w stopce to oczywiscie linki zewnetrzne, czesc do moich stron, czesc z wymiany, i oczywiscie im jest ich wiecej tym maja mniejsza moc

www.akwaswiat.net - nowe/stare forum akwarystyczne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu to w/vg was jest SPAM

Ja mam słowa kluczowe w h1 na samej górze

bo one mi tworza swego rodzaju nałowek strony i informuja co jest na stronie.

Pozycjonowanie i reklama Reklamedia.pl - Pozycjonowanie - Reklamy Porady, opinie, newsy i przemyślenia o SEO. Zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne marcin dance, że umieszczanie słów kluczowych w hx'ach nie jest złe, jednak jeśli ktoś umieści 5 czy 10 słów kluczowych niewidocznych dla użytkownika?

Wolfik sorry, że tak napisałem. Poprostu mylą już mi się tematy.

Case study jak pozyskać więcej leadów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności