Skocz do zawartości

Poszukuję specyficznej wtyczki RSS do WP


gielo

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuję wtyczki RSS do Wordpressa, dzięki której będę mógł zamieszczać w kanale zajawki do artykułów z wybraną przeze mnie treścią, a nie zamieszczaną z automatu jak to jest w standardzie. Podobnej wtyczki poszukuję do wyników wyszukiwania, gdzie użyszkodnikom po wpisaniu danej frazy wyświetli konkretną treść pod tytułem artykułu, a nie z automatu. Obecnie serwowany jest w większości śmietnik delikatnie mówiąc, a tego chciałbym uniknąć. Szukam już chyba z 2godziny w google i na Pluginach WP i nic znaleźć nie mogę.

Ewentualnie może jest jakiś sposób aby to zrobić, nie korzystając z konkretnych wtyczek, a np. dopisując jakiś konkretny kod do functions.php ?

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy o to ci chodzi - poszukaj pod frazy "create custom RSS Feed WordPress" - jest trochę starych i nowych poradników trzeba wy wybrać i sprawdzić co ci będzie pasować. Nie do wszystkiego da się znaleźć gotowy plagin czy temaplatke.  

𝓒𝓸𝓰𝓲𝓽𝓸, 𝓪𝓻𝓻𝓲𝓹𝓲𝓸 𝓭𝓲𝓮𝓶, 𝓿𝓲𝓿𝓸, 𝓬𝓻𝓮𝓭𝓸, 𝓮𝓽 𝓼𝓹𝓮𝓻𝓸, 𝓱𝓾𝓶𝓪𝓷𝓲𝓽𝓪𝓽𝓮𝓶 𝓷𝓸𝓷 𝓭𝓮𝓼𝓽𝓻𝓾𝓬𝓽.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Grey Ronin

 

Poszukam według Twoich sugestii i dam ewentualnie znać, czy udalo mi się osiągnąć to czego potrzebuję.

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności