Skocz do zawartości

Forza Italia


mf

Rekomendowane odpowiedzi

szybki, akcje ale w srodku, malo pod bramka, malo pieknych akcji, strzalow. do tego teatralne zagrania makaronów. powiedzcie mi: kiedy oni sie naucza, ze w TV teraz WSZYSTKO widac?!? Noga metr od niego a makaron sie chwyta za twarz. lehman piastkuja, z kamery z abramka widac ze makaron od razu sie podnossi, a chwile potem juz lezy i znowu trzyma sie z atwarz.. no do teatru z nimi...

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

normanos: obiektywizmu, ktorego Ci niestety w wypowiedziach brak ;-)

Wracajac do tematu: wejscia do finalu zycze Portugalii (Francuzi juz swoje ugrali). Dzisiejszy mecz bez watpienia mogl sie podobac!

Akcja za akcje + nieustanna walka w srodku pola. Polskich zawodnikow niestety by juz dawno zniesli na noszach...

Reasumujac: zadecydowalo szczescie, ktore i tak by musialo wkroczyc do akcji w rzutach karnych.

Szlachetne Google

nikt sie nie dowie

jak anty-seo'ujesz

az zajaggerujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze mistrzostwa swiata od czasów II wojny światowej, w których finale nie bedzie Niemców lub Brazylijczyków.

Serio ??

A mi sie wydawalo ze te mistrzostwa beda nudne bo znowu Ci sami w finale :D

Brawo Italia !!

Faktycznie byl to chyba najpiekniejszy mecz tych mistrzostw.Coraz bardziej podoba mi sie gra Włochów...co innego mogę powiedzieć o grze Tottiego który albo leżal na boisku i sie uśmiechał do sędziego żeby podyktował faul albo podawał do Lhemana...

Finał:Portugalia-Włochy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tam się cieszę z wygranej Włochów. Widziałem ostatnie 20 min (może i lepiej :) ) i mi się bardzo podobało. Niemców nigdy nie trawiłem i cieszy mnie ich porażka :D

 Ratownik medyczny o swojej pasji, pracy i nie tylko polskim ratownictwie medycznym. Prowadzi także szkolenia z pierwszej pomocy i projektuje koszulki ratownictwo medyczne dla ratowników, pielęgniarek i innych medycznych specjalistów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz super! Od początku mistrzostw liczę na Włochów, pewnie dlatego że nigdy nie stawiałem na 11 buraków z naszego kraju bo to co oni robią to jest śmiech na sali. Chciałbym finał Portugalia - Włochy.

If I could have my wasted days back

Would I use them to get back on track?

Stop to warm and karma’s burning

Or look ahead , but keep on turning?

--------------------

iconm.gif - Metallica

Odwiedź Tattoo Studio i zrób sobie profesjonalny tattoo

Potrzebujesz więźbę dachową lub inne drzewo - tartak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie przepadam za Włochami, ale zwycięstwo im się należało.

Sędzia chciał pomóc Niemcom, ale nie dał rady. Lehmann zasłużył na czerwoną kartkę i powinien być karny - dla mnie to zagadka czemu sędzia to puścił.

normanos - też się zastanawiam, czy piłkarze wiedzą, że w tv są powtórki :blush:.

Ciekawa sprawa z realizatorami - puszaczali powtórki tylko wtedy, gdy były na korzyść drużyny niemieckiej :D

Spis stron

Loga, dzwonki - nakarm komóreczkę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na uwage zasługuje też zakończenie meczu. Po drugiej bramce dla Włochów, mimo że do końca były jeszcze 2 imnuty meczu już nie wznowiono. Zakończyło się jak na podwórku, i tak już nie damy rady to nie gramy :blush:

If I could have my wasted days back

Would I use them to get back on track?

Stop to warm and karma’s burning

Or look ahead , but keep on turning?

--------------------

iconm.gif - Metallica

Odwiedź Tattoo Studio i zrób sobie profesjonalny tattoo

Potrzebujesz więźbę dachową lub inne drzewo - tartak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez stawialem na wlochow.

Niemcy od poczatku byli w ostrym stresie.

Praktycznie 2 ostatnie gole były piękne.

1 strzał spowodował już załamanie które praktycznie ułatwiło drugi strzał.

Tak czy tak piekna gra, a sedzia faktycznie jakis stronniczy był.

Niemcy fałlowali masakrycznie a on tego nie widział.

Ja uwazam ze powinny być jakies analizy z kamer i jeżeli sedzia dokonał zbyt duzej błednej analizy podczas meczu a jego osądy były mało sprawiedliwe powinno się zabierać możliwość takiej pracy.

Przeciez grupa ekspertów i monitoring kamer pozwalają na ocene pracy sedziego i jego jakość.

Tak czy tak piękny mecz. Nie jestem wielkim kibicem ale te ostatnie mecze MŚ zawsze lubie ogladac.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uwazam ze powinny być jakies analizy z kamer i jeżeli sedzia dokonał zbyt duzej błednej analizy podczas meczu a jego osądy były mało sprawiedliwe powinno się zabierać możliwość takiej pracy.

Przeciez grupa ekspertów i monitoring kamer pozwalają na ocene pracy sedziego i jego jakość.

Tak jest od zawsze :blush:

Wracając do meczu a raczej drużyn to cieszy mnie to że przereklamowana brazylia z przereklamowanych Ronaldinho odpadła i zostały drużyny tylko z europy, stawiałem że mistrzostwo zdobęcie ktoś z europy i stawiałem na Niemców bo zawsze wygrywają :D, niech zdobędą go Włochy, należy im się choćby za to że porzucili swoje catenachio i grają ofensywnie, coś czuje że Francja dojdzie do finału.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normanos, jesteś pierwszą osobą, od której usłyszałem ze kibicuje Niemcom. W TV i gazetach podają, ze 20% luda kibicuje drużynie niemieckiej, a jakoś tych kibiców zupełnie nie widać. W czasie meczów po pubach i knajpach ludzie dopingowali to Argentynie, to Włochom, żaden znajomy nie kibicowal Niemcom.

Już uznałem, że sondaże jak zwykle totalnie zakłamane, a tu jednak się okazuje, że ktoś rzeczywiście im kibicuje.

Swoją drogą, ciekawe czy na tym forum (jest to jakaś statystyczna próbka) te 20% ludzi kibicowało Niemcom :blush:

A co do gry Włochów: https://www.youtube.com/watch?v=oW43iQa9n24

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie lubie fryzjerczyków.. są wredni, ciągle oszukują, do teatru sie nadaja. Poza tym włosi sie po tychach rozpanoszyli.

a niemcy? w 2/11 to polska druzyna :D

TEN FILMIK JEST BOSKI!:blush:!!!

https://www.youtube.com/watch?v=oW43iQa9n24

Thx Arturro :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności