Skocz do zawartości

Forza Italia


mf

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

LOL filmik jest elegancki, ale pewnie wszystkie drużyny trenują ten element "gry" do bólu :)

Monitoring to byłoby dobre rozwiązanie, ale... włodarze futbolu wydają się tego nie zauważać.

Zawsze rozbijało mnie zdanie "pomyłki sędziowskie są częścią tej gry".

Przecież wystarczyłoby 20-40 sekund na obejrzenie powtórki - normalnie więcej czasu zajmują kłótnie na boisku po decyzjach sędziego :D.

Spis stron

Loga, dzwonki - nakarm komóreczkę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego uważam, że powinno być tak jak jest teraz - ale po meczu siada komisja, ogląda szczegółowo mecz i jak np widać wyraźnie że ktoś symulował to bana na 4 mecze :) I sie kurna oduczą :D Brutalny faul ktorego sędzia nie zauważył? - to samo.

A teraz taka pomeczowa reakcja jest w 1 na 100 przypadków - co się równa cichemu przyzwoleniu na takie rzeczy.

"Wielkie uczyniłaś pustki w kraju naszym,

Ty żałosna partio tym rządzeniem waszym.

(...)

Z każdego kąta żałość człowieka ujmuje

A kraj już nowych rządów tęskno wypatruje."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę sobie jakoś wyobrazić, piłkarz mija obrońców sam na sam...

Akurat w mijaniu obrońców trudno dopatrzyć się przewinienia (chyba że mijałby ich uderzając pięścią ;)).

Moim zdaniem wyszłoby to tylko na plus piłce nożnej. Wszystkie drużyny miałyby równe szanse, koniec z symulowaniem, koniec z "był/nie było spalonego" itd. itp. :)

Francuzi dziś nie pokazali nic ciekawego, trochę się zawiodłem. Finał powinien być ciekawy :D.

Spis stron

Loga, dzwonki - nakarm komóreczkę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma inne odczucia, dla mnie faule i pomyłki to część gry. Upaść tak aby sędzie nabrać to nie lada wyczyn, setki ćwiczeń. Nie byłoby takich emocji jak teraz, gdzie Portugalia 5 razy próbowała symulować :D

Eksperci i specjaliści dobrze mówią, że faule są częścią gry.

Co innego nie uznać Gola, wtedy można obejrzeć powtórke czy cała piłka weszła do bramki czy tylko 98%

Ale nie w faulach.

Mimo to Francja będzie mistrzem świata. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oszustwo to oszustwo, wiele dobrych drużyn zostało skrzywdzonych przez takie podejście do sprawy.

Wbrew pozorom FIFA jest bardzo podobna np. do KK - zmiany to zło konieczne.

Jeśli Francuzi zagrają tak bezbarwnie jak dziś, to śmiem wątpić w ich zwycięstwo :)

Spis stron

Loga, dzwonki - nakarm komóreczkę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Italia mistrzem!

If I could have my wasted days back

Would I use them to get back on track?

Stop to warm and karma’s burning

Or look ahead , but keep on turning?

--------------------

iconm.gif - Metallica

Odwiedź Tattoo Studio i zrób sobie profesjonalny tattoo

Potrzebujesz więźbę dachową lub inne drzewo - tartak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kibicowałem francji, no i niestety. Jestem strasznie zły na Bartheza i lecz głównie na trenera francji. Miał na ławce świetnego bramkarza (gregory coupet) którem należało się miejsce w bramce na tych mistrzostwach. Niestety Raymond Domenech wybrał bartheza :/.

Dziwi mnie również zachowanie Zizou, Materazzi musiał go naprawde nieźle sprowokować.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności