Skocz do zawartości

Forza Italia


mf

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Cieszę się, że Włosi wygrali (choć za nimi nie przepadam !!!)

Zasłużyli na tytuł patrząc na ich grę przez całe mistrzostwa (grali bardzo równo).

Zachowanie Zidane'a można określić jednym słowem - GŁUPOTA. Potwierdza się pogląd jednego z moich znajomych, że wielu piłkarzy mózg ma w nogach B)

Spis stron

Loga, dzwonki - nakarm komóreczkę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również cieszę się, że Włosi wygrali. Chciałem żeby wygrali od początku mistrzostw, zawsze im kibicuję. Szkoda, że jak zaczynał się mundial nie postawiłem na nich pieniążków, dzisiaj pewnie byłbym bardzo uśmiechnięty !!! Co do Zidana, fakt nie potrzebne to było, ale bez powodu na pewno by tego nie zrobił. Ciekawi mnie tylko co Materrazi powiedział, że tak rozzłościł Zidana, że ten aż się do niego cofnął B)

If I could have my wasted days back

Would I use them to get back on track?

Stop to warm and karma’s burning

Or look ahead , but keep on turning?

--------------------

iconm.gif - Metallica

Odwiedź Tattoo Studio i zrób sobie profesjonalny tattoo

Potrzebujesz więźbę dachową lub inne drzewo - tartak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

omnia mea mecum porto

In general, it could be argued from the consumer point of view that the better the search engine is, the fewer advertisements will be needed for the consumer to find what they want.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłącze się do wątku sportowego: Czy to, że na oficjalnej prezentacji nowego Szkoleniowca Reprezentacji Polski widziałam reklamy pewnego bukmachera (Expekt.com) oznacza, że jest oficjalnym Sponsorem Reprezentacji? Coś się zmieniło w polskim prawodawstwie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności