Skocz do zawartości

Super pozycjoner


wskizz

Rekomendowane odpowiedzi

Jak klient świadomy tego jak jest robiony za mały budżet i jest "efekciarzem" a pozycje są to nie rozumiem problemu, wszystko sie zgadza i obie strony zadowolone. Po uja pretensje do garbatego, że ma proste dzieci ? 

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Zbadaj sobie profil linków i poznasz "technikę" . Jak na razie w SEO jak w ciupcianiu - "prochu nie wymyślono" . Cała reszta to marketingowy bełkot ...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbadaj sobie profil linków i poznasz "technikę" . Jak na razie w SEO jak w ciupcianiu - "prochu nie wymyślono" . Cała reszta to marketingowy bełkot ...

Ja "bawie" sie w seo dla siebie. Ten temat zalozylem zeby zestawic teorie z praktyka bo nauka to potegi klucz. Jak kolwiek cel bylby szczytny to juz z poczatku doszukuje sie zdrady, szeptanki. Nie oczekuje ze mistrz seo dam mi na tacy case study jak byc nr 1 bo jestem realista i wiem ze wiedza kosztuje. Jednak jesli ktos juz ma ochote cos napisac to albo z sensem, konstruktywna krytyka lub z odrobina humoru a nie niektorych bol posladow dotyka. Wiem ze zly dotyk boli przez cale zycie.

Edit: marketingowy belkot - dobry bajer lepszy od matury

Naprawa samochodów i stacja kontroli pojazdów. Stacja diagnostyczna w Pile

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten temat zalozylem zeby zestawic teorie z praktyka

 

Google zaleca stosowanie wytycznych dla webmasterów, to jest teoria. Nie można osiągnąć topów stosując ich wytyczne.

To co widzisz na stronach, o których zrobiłeś temat to praktyka. Można osiągnąć topy, ale...za mało na wartościowe frazy.

Dlatego należy połączyć teorią z praktyką.

Jest powiedzenie prof. Miodka.

Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa! Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego.

f

marketingowy belkot - dobry bajer lepszy od matury

 

Jak byś nie wiedział, marketing to 80% sukcesu.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Google zaleca stosowanie wytycznych dla webmasterów, to jest teoria. Nie można osiągnąć topów stosując ich wytyczne.

To co widzisz na stronach, o których zrobiłeś temat to praktyka. Można osiągnąć topy, ale...za mało na wartościowe frazy.

Dlatego należy połączyć teorią z praktyką.

Jest powiedzenie prof. Miodka.

f

Jak byś nie wiedział, marketing to 80% sukcesu.

Nie wiem dlaczego po burzy jest tencza . Widac ze posty mozna "linkowac naturalnie" bez kasliwosci i udowadniania kwadratury kola.

DZIEKUJE WSZYSTKIM ZA DIALOG.

Naprawa samochodów i stacja kontroli pojazdów. Stacja diagnostyczna w Pile

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Max no co Ty nie wiesz, pracownicy Google ostatnio obserwują przez okna każdego kto zamieszcza linki (chyba że linkujesz z piwnicy bez okien to jesteś automatycznie podejrzany o BHS). Jak taki delikwent umieści link samodzielnie i najlepiej nieświadomie bez żadnych ukrytych korzyści np. uzupełni cały profil, napisze ładny opis i dopiero zamieści link to zaliczają mu jako naturalny a jak zrobi dokładnie to samo za niego jakiś ustawiony robot to jest wtedy link nienaturalny ot cała filozofia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tak sobie myślę tylko od czego pewne osoby zaczęło SEO bo jak ja pamiętam siebie w wieku hmm 16 lat to był to Adder punkty na allegro za 10zl i hasła lokalne np "masaż Bydgoszcz" efekt był? Kasa się zgadza? Klient zadowolony?

Konkluzja: każdy robi jak umie, aby efekty były

Jakub Jaworowicz

Zobacz mój Blog o WordPress i Marketingu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności