Skocz do zawartości

Wolna Ukraina.


Igor

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem podziękować za umieszczenie pomarańczowej stożki, jako znak solidarności z ukraińskim narodem. Moje Państwo - Ukraina przeżywa teraz ciężkie chwile w walce o demokrację. Kto jak nie Wy - Polacy, możecie zrozumieć to, co się teraz dzieje na Ukrainie. Przeżyliście to sami 15 lat temu.

Jescze raz dziękuję!

Life's beautiful...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możecie zrozumieć to, co się teraz dzieje na Ukrainie

Tak, wiem (y?) również, jakie czekają Ukrainę rozczarowania, dlatego proponuję - nie uderzajcie w patetyczne tony, bo zbawca narodu nie jest ani pomarańczowy, ani biało-niebieski. To zwyczajna gra o władzę i wynikające z tego profity, rozgrywana masami - nic ponad to. Murzyn zrobi swoje - Murzyn będzie mógł odejść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie uderzajcie w patetyczne tony, bo zbawca narodu nie jest ani pomarańczowy, ani biało-niebieski.

Nie chodziło mi o walkę dwuch palantów, kto wygra, a kto nie. Nie jest to tak istotne dla mnie. Chciałem podziękować Wam, za to, że wogóle tym przyjeli się i to, że kiedyś Polska, NIE - NIE Polska, a WY polacy przeżyliście to samo. Chodziło mi o solidarność ludzi, a nie tych...... ch..... Czy to Afryka, czy Chiny - wszyscy chcą tego samego. Mam nazije, że mnie rozumiesz.

Life's beautiful...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zwyczajna gra o władzę i wynikające z tego profity, rozgrywana masami - nic ponad to. Murzyn zrobi swoje - Murzyn będzie mógł odejść.

graff z calym szacunkiem, mowisz jak zatruty.

owszem, polska polityka przeszla na wskros trucizna, co nie znaczy, ze na Ukrainie dojdzie do tego samego. ja wierze w ludzi , rowniez w niektorych ludzi polityki.

moze dzieki temu, co dzieje sie na Ukrainie troche tej trucizny zniknie i u nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będą mieli czas żeby obejrzeć Nasze błędy może ich nie powtórzą czego im serdecznie życzę

Pozdrawiam

Własnie jest koło mnie Pani Ukrainka i mówi tak

1.U nas wszystko zprywatyzowane już dawno!!! -niema majątku Panstwa-więc takich przekrętów jak u was nie będzie.

2.Juszczenko patrzył przez lata na Polskę i Waszych błędów nie popełni .

I oby tak było czego im zyczę

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności