Skocz do zawartości

Uwaga na ofertę


Ksocial

Rekomendowane odpowiedzi

Tak całkiem serio - budżet o jakim pisaliście jest malutki co to jest 20 tys /3 lata . To daje 500 zl  miesięcznie - przyjmując, że stawka godzinowa osoby która ma wiedzę/narzędzia/doświadczenie to 50 pln - to daje 10 godzin pracy...

 

 

Budżet nijak ma się do oczekiwań które stawiacie drugiej strony. Jaki sens z pkt widzenia skutecznego pozycjonera ma współpraca z użerającym się klientem za 500 zl miesięcznie jak można postawić 1-2 domeny pod jakiś PP i mieć tą samą kasę - a dużo wygodniejsze warunki pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 80
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Mi jako amatorowi bardzo się podoba takie cuś

https://noclegi-myslowice.pl/oferta/SEO.html

bo pokazuje, że klient jednak wie co nieco o SEO i nie trzeba mu tłumaczyć podstaw.

 

 

Pomimo podejmowanych i opisanych działań TOP5 pojawia się na krótko i nie ma stałej pozycji.

Bo tu Google rozdaje karty, a nie pozycjoner.

 

 

Napiszmy szczerze i otwarcie: nie ma pozycjonera, który by "zagwarantował/zapewnił/utrzymał" TOP1 nawet przy budżecie 300 000 zł /m-c.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez urazy ale kolejny klient który oczekuje cudów w postaci Lamborgini w cenie szrotowego malucha, nic zresztą w tym dziwnego skoro dalej 90% sełowców nawija o gwarancjach za 9,90 z frytkami i colą gratis. Niestety ale czasy sie zmieniły i poszło wszystko naprzód nawet w kwestii noclegów konkurencja jest duża ;) . Ale jak to mówią "klient nasz pan" ;) 

PS

To że kiedyś strona była wysoko na "noclegi Katowice" to nie znaczy , że będzie dalej wysoko (zwłaszcza po "gołąbku") bo jest podstawowa różnica chyba pomiędzy Katowicami a Mysłowicami i nie mam na myśli tylko kodu ;) .

 

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj dane rejestrowe firmy, nie mogłem znaleźć na twoich stronach.

 

Gwoli zaspokojenia ciekawości kolegi :

U. H. Ekspres  43-170 Łaziska Górne Nip.793-124-88-98, Regon 276876988

GIODO - egiodo.giodo.gov.pl/form_ver4.dhtml?form_id=605063

Wpis do rejestru operatorów telekomunikacyjnych : www.uke.gov.pl/marta/index.php?p=4&page=1&numer=5556#

 

Jakby kolega dobrze przejrzał nasze strony to by znalazł to czego szuka. Myślę że to wystarczy i kolega nie będzie się domagał mojego zeznania stanu majątkowego, czy marki i numeru rejestracyjnego mojego samochodu.

 

To raz.

 

Po drugie jeszcze 4 lata temu prowadziłem dużą firmę (ponad 3900 klientów) jako lokalny dostawca internetu stąd własnie posiadam podstawy wiedzy na ten temat aczkolwiek nie był to mój że tak powiem zakres działalności - ja nie pozycjonowałem ale zapewniałem dostęp do internetu - serwery, światłowody itd..

Obecnie zajmuję się już tylko nieruchomościami i usługami noclegowymi.

 

Aczkolwiek nie widzę powodu aby się tutaj teraz spowiadać bo po mału czuję się jakbym był wręcz przesłuchiwany a to ja do tej pory padałem ofiarą [ nierzetelny partner ] "wybitnych specjalistów od pozycjonowania stron".

 

Kolega Finan:

cytuję :

Tu się zgodzę proponowanie stałego abonamentu bez jakichkolwiek gwarancji jest dyskusyjne. Ale drugie rozwiązanie jest jak najbardziej ok.

Z tego co piszecie chcielibyście płacić tylko pod warunkiem że strona przez cały miesiąc jest np. w top 3, a gdy wypadnie choć na jeden dzień to już nie ? Dobrze rozumiem ?

Raczej nikt na taką umowę się nie zgodzi z prostego powodu, Google to zewnętrzna firma, nic tak na 100% nie można zagwarantować, mogą być jakieś zawirowania itp.

I wtedy postawcie się w roli osoby biorącej zlecenie, stara się jak może, wszystko robi ok, ale w ciągu miesiąca strona na 1-2 dni wypada poza top5, pozycjoner nie dostaje z tego powodu zapłaty.

Nikt rozsądny nie podpisze z Wami takiej umowy.

Zależy Wam na pozyskaniu jak największej ilości nowych klientów, jak tak stawiacie sprawę podpiszcie z kimś umowę za np. % zysku z pozyskanego klienta. Wtedy osoba biorąca zlecenie będzie się starać bo nie ma nowego klienta, nie ma dla niego kasy, proste.

 

O to jest chyba pierwsze rozsądne sformułowanie jakie usłyszałem od 3 dni. I tu się zgodzę dziękuję za zrozumienie.

Widzi kolega problem nie polega na tym że strona wypadnie na 2-3 dni to jeszcze nie jest tragedia chodzi tu bardziej o odwrotną sytuację kiedy strona pojawia się na 2-3 dni (i tak to się dzieje i nie ma w tym niczyjej zasługi) więc dlaczego mam płacić za nic ??

Kolega podsunął zresztą bardzo dobre rozwiązanie tylko wogóle nie wyobrażam sobie jakby to miało funkcjonować w praktyce i to jest problem.

Bo załóżmy strona wpada na fajną pozycję dzięki pracy pozycjonera. Jest OK

Podróżny, klient, czy jak go tam nazwać wysiada z pociągu na dworcu w Katowicach, wyciąga telefon wpisuje w Google tani nocleg Katowice i bach znajduje nas i dzwoni. Jest Ok mamy klienta.

Tylko jak w tym wszystkim określić że ten konkretny klient został pozyskany dzięki tej konkretnej pracy tego konkretnego pozycjonera.

Moglibysmy dojść do sytuacji w której paradoksalnie wręcz płacilibyśmy działkę od każdego pozyskanego klienta i nie jest się w stanie określić że jest to klient nazwijmy to dostarczony przez tego konkretnego pozycjonera. Owszem można byłoby to rozwiązać za pomocą programu partnerskiego ale to chyba nie ta droga według nas.

No własnie prubuje znaleźć jakiś consensus w tym całym bałaganie i coraz trudniej mi to zrozumieć. Po prostu chce mieć zapewniony efekt być na pierwszej stronie w Google do 5 miejsca na stałe nic więcej a może po prostu mnie się wydaje że tak można a tak naprawdę to jest nierealne ?

 

Tylko jak wytłumaczyć w tej sytuacji fakt że na frazę "noclegi Katowice" od ponad dwóch lat na 1 miejscu wyświetla się zawsze Hostel Rynek 7 noclegi-katowice.com.pl pomimo tego że kilka razy zwracałem uwagę "specjalistom" na ten fakt żeby podglądneli jak oni to robią i zrobili to samo i za każdym razem o dziwo twierdzili oni że ta strona wogóle nie jest pozycjonowana. No i to mnie już po prostu dobija - wychodzi na to że całe to pozycjonowanie tak naprawdę nic nie daje ?

 

No i kto mnie w końcu oświeci jak jest naprawdę, bo szczerze mówięc mam już tego trochę dość nie mówiąc już o stracie mojego czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żaden poważny specjalista nie pójdzie na współpracę za % od zysku z pozyskanego klienta, bo jest zbyt wiele czynników leżących po Państwa stronie, na które nie ma wpływu, a które mogą spowodować, że mimo sprowadzenia ruchu na stronę nic nie zarobi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Podróżny, klient, czy jak go tam nazwać wysiada z pociągu na dworcu w Katowicach, wyciąga telefon wpisuje w Google tani nocleg Katowice i bach znajduje nas i dzwoni.

Podpowiem, raczej nie będzie "bach" bo w mobilnych jako pierwsze pokażą się te z najbliższego rejonu, natomiast jak wysiądzie w Mysłowicach to prędzej można liczyć na te "bach" ;)


Tylko jak wytłumaczyć w tej sytuacji fakt że na frazę "noclegi Katowice" od ponad dwóch lat na 1 miejscu wyświetla się zawsze Hostel Rynek 7

1. lokalizacja

2. optymalizacja

3. linkowanie

4. podpięcie pod booking.com

5. aktywny profil w mapkach (opinie)

 

 

 

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ja nie pozycjonowałem ale zapewniałem dostęp do internetu

 

Zakładam, że sam zrobiłeś swoje stronki i sam próbujesz je pozycjonować.

Jesteś oburzony, że nie możesz znaleźć dobrej firmy. Obecnie pozycjonowanie zdrożało i kosztuje znacznie więcej. To zasługa google. Nie jest trudniej ale kosztowniej. Taka różnica.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgaduję , za 500 zeta będzie max 250 kliknięć z czego konwersja bardzo mała (przynajmniej dla fraz noclegowych związanych z Katowicami) .

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Google do 5 miejsca na stałe nic więcej a może po prostu mnie się wydaje że tak można a tak naprawdę to jest nierealne ?

 

Jest realne ale już koledzy wcześniej wyliczyli że według tego budżetu nieopłacalne dla pozycjonera. Zresztą już ktoś wcześniej wspomniał że optymalizacja leży i prawdopodobnie ona by wystarczyła. Ja nie zaglądałem na stronę ale znam przypadki że bardzo często właśnie tak jest więc może trzeba zacząć od podstaw. Linki to nie wszystko.

 

Pozycjonowanie, audyt stron www i inne usługi SEO.

 

                          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@NoclegiKatowice - mimo, że ci sie wydaje (tak przynajmniej zawarłeś w swojej ofercie) nie zauważasz, że twoje strony są bardzo słabo zoptymalizowane. To jest podstawa całej afery. Po drugie, pytanie jakim budeżetem miesięcznym JESTEŚ W STANIE operować, aby uzyskać rezultaty. Na razie na te proste pytanie nie odpowiedziałeś. Dziwisz się, że 30 pozycjonerów nie dało rady? Ja wcale. 95% lub nawet więcej to obecnie nie pozycjonerzy, to zwykli pozyskiwacze linków, którzy nie maja bladego pojęcia co zrobić aby wbić stronę na pozycję, a że nie dają rady z frazami na Katowice, Mysłowice czy co tam potrzebujesz to szkoda nawet komentować.

SEO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


nie zauważasz, że twoje strony są bardzo słabo zoptymalizowane.

Tak z ciekawości spojrzałem na jedną stronę i tam praktycznie wcale nie ma optymalizacji. Więc jak strony trzymają się wysoko proponuję zacząć od znalezienia kogoś kto Wam zrobi dobrze audyt i opty.

Pozycjonowanie, audyt stron www i inne usługi SEO.

 

                          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to że ktoś chce dostać 3/30 wynagrodzenia za to że stronka jest przez trzy dni to nic dziwnego, a jak będzie 14 dni to co, też nie dostanie kasy, to uczciwe, ze ma płacone % za przebywania w topach. Problem jest w tym że temat jest dość konkurencyjny, o topy walczą portale noclegowe + masa właścicieli hoteli, moteli itd, to oznacza że wyniki będą skakały jak pchły po tłustym burku, w jednym tygodniu ten puści blasta i będzie królem topów na tydzień, w drugim następny walnie SWL xxxxx pkt i też wskoczy w wyniki na parę dni. Tu nie wystarczy puścić blasta na 5K K2 i cieszyć sie topami do usranej śmierci. 

 

Przy takiej kasie za pozycjonowanie jaką oferujecie mozecie trafić albo orła z adderem który wbił już frazę warzywniak Bolkowice, i SPA Kurzedołki, albo naciągacza na abonament. Jak wiesz jak robić takie frazy lepiej  wbijać chwilówki katowice, czy pozyczki katowice z PP, kasa pewna, nie trzeba uważać czy stronka załapała filtr, jak załąpie, 2,90 na nową domenę i wio dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności