Skocz do zawartości

Uwaga na ofertę


Ksocial

Rekomendowane odpowiedzi

Moim skromnym zdaniem zleceniodawca powinien sobie uzmysłowić jedną rzecz.

Jestem w top przez 14 dni, zarobię więcej przez te 14 dni i powinienem dać działkę dla pozycjonera bo dzięki niemu jestem te 14 dni w topach i więcej zarabiam. A jak jestem w topach 30 dni to jeszcze więcej zarabiam i pozycjonerowi też zależy aby ta ilość dni była jak największa. Bo wtedy dostanie większą kasę. Nie ma w tym nic dziwnego.

 

Podam prosty przykład, zajmuję się stronę jednego klienta z tego forum, klient z Anglii. Roboty było tyle że na start zażądałem jakąś tam kwotę (bo były przeróbki strony, opty itp.), na początku nie chciał się zgodzić bo też kilka razy płacił a efektów zero.

W końcu zapłacił kwotę startową plus teraz płaci co miesiąc za pozycje. Dodatkowo sam mi co miesiąc dorzuca jakąś tam kwotę poza ustaleniami bo jest zadowolony, sprzedaż mu wzrosła o ok 70%.

Mało tego on wie że od 3 miesięcy prawie nic nie robię przy stronie bo po prostu nie trzeba, ale obie strony są zadowolone.

 

W tym przypadku też trzeba zrobić tak że WY na hotelach zarabiacie więcej, ale po prostu dzielicie się tym z kimś. I niekoniecznie musi być to samo pozycjonowanie. Jak ktoś Wam spowoduje że będziecie mieli np. 50% więcej klientów ale topy nie pójdą w górę to też warto mu zapłacić, prawda ?

 

Podstawowa kwestia jest taka że tym budżetem co został wyliczony nie macie na co liczyć. Jak wielu powiedziało po co się męczyć o topy za takie pieniądze jak można je zarobić inaczej bez stresu i łatwiej?

Pozycjonowanie, audyt stron www i inne usługi SEO.

 

                          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 80
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Jeśli miałbym być szczery to akurat w działce "noclegi" SEO jest dopiero na 3 miejscu działań przynoszących największą konwersję ;)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem zleceniodawca nie zatrudni skutecznego pozycjonera bo jak widać sam na wszystkim zna się, sam potrafi zweryfikować kto jest dobry, kto jest zły. Odsyła do studiowania efektu "hashtag" i ogólnie ma sposób komunikacji z ludźmi który bynajmniej mi nie odpowiada. Dodatkowo ma bardzo roszczeniową postawę i jeszcze nie zrozumiał ze skutecznych pozycjonerów jest o wiele mniej jak potencjalnych zleceń. To będzie ciągnąc się latami dzieciaki dalej będą wysyłać swoje "oferty", a ludzie poważniejsze po przeczytaniu tych postów i "oferty" będą omijać to zlecenie szerokim lukiem. Budżetu który by u części skutecznych pozycjonerów włączył kaseton z napisem "pieniędzy nie śmierdzą" jak widać brak.

Tak jak napisał Marcin na początku po co użerać się z kimś za 500 z jak w byle PP 500 zł zarobisz tracąc tyle samo godzin pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż to już mój ostatni post bo jak widać nie wszyscy postarali się przeczytać tekst ze zrozumieniem i niestety uczepili się jak "rzep" tych 500 zł podanych dla przykładu.

Wcześniej już napisałem wystarczyło się doczytać że proponuję uczciwe rozwiązanie tzn strona 30 dni na jadną frazę 200 zł, kolejna fraza kolejne 200 zł itd.

Niestety drodzy Panowie w moim mniemaniu pozycjonowanie strony miało ograniczać koszty związane z wydatkami na reklamę płatną w Google ale jak widzę to większość z Was niestety dąży do takiej samej stawki a co niektórzy to nawet ją przebijają - bo tak naprawdę na taką frazę "noclegi Katowice" wystarczy 300 zł w Google Adwords na miesiąc i reklama jest cały czas bo to tez już testowaliśmy.

Więc szkoda jak widzę całej tej zabawy i użerania się bezsensownego ze "specjalistami" lepiej po prostu zapłacić Google i mieć stały efekt.

 

Zyczę powodzenia w biznesie zwłaszcza przy dzisiejszych realiach rynku i konkurencji z tym związanej (zawsze znajdzie się ktoś kto zrobi dokładnie to samo tylko za 1/3 ceny), oraz dalszych pieknych snów o możliwych do zarobienia milionach .....

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty nie rozumiesz czym jest pozycjonowanie. A z tym jest jak u prawnika... Płacisz i nie wiesz jaki będzie wynik. Proste.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


bo tak naprawdę na taką frazę "noclegi Katowice" wystarczy 300 zł w Google Adwords na miesiąc i reklama jest cały czas bo to tez już testowaliśmy.

No to nie rozumiem potrzeby zakładania tego wątku, tej "wymiany" tylu "pozycjonerów" oraz bicia piany ;)

 

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


bo tak naprawdę na taką frazę "noclegi Katowice" wystarczy 300 zł w Google Adwords na miesiąc i reklama jest cały czas bo to tez już testowaliśmy.

A podstawowe pytanie jaki przynosi skutek w postaci dodatkowych zarobków? Mówiąc jak chłopu na miedzy ile te wydane 300 zł przynosi zysku?

Bo to też ważne, można wydać 3000 i zysk może być 100 zł, a można wydać 100 zł a zysk będzie 3000 zł.

Pozycjonowanie, audyt stron www i inne usługi SEO.

 

                          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

 

bo tak naprawdę na taką frazę "noclegi Katowice" wystarczy 300 zł w Google Adwords na miesiąc i reklama jest cały czas bo to tez już testowaliśmy.

No to nie rozumiem potrzeby zakładania tego wątku, tej "wymiany" tylu "pozycjonerów" oraz bicia piany



Beer.. taki "stary" i nie kumasz o co kaman? jak nie wiadomo o co chodzi, chodzi o pieniądze :) Tu jest prosta matematyka połączona z cwaniactwem ;)

proponuję uczciwe rozwiązanie tzn strona 30 dni na jadną frazę 200 zł, kolejna fraza kolejne 200 zł itd.

 

fraz jest dla przykładu 10-15 - na każdej frazie będzie 100 "uczciwiej" oszczędności :P daje to w miesiącu 1000-1500 uczciwej oszczędności ;)

 

Po co płacić 300 za AW jak można znaleźć jelenia :)

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że dalsza dyskusja nie ma sensu chyba każdy już wypracował sobie zdanie na temat zleceniodawcy jego oferty, budżetu przeznaczonego na pozycjonowanie oraz sposobu weryfikacji zleceniobiorców. Nic dodać nic ująć, Życzymy znaleźć w obecnych realiach kogoś kto zrobi to jeszcze za 1/3 ceny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Beer.. taki "stary" i nie kumasz o co kaman?

Ja kumam, ale już nie chce mi się wywalać "jak krowie na rowie" :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

300 zł miesięcznie dla silnych fraz konwertujących to starczy tylko na dobicie do peletonu. Można się wówczas przekonać jaka mamy konkurencję do pokonania. Potem niezbędna jest większa inwestycja.Jeśli będzie za mała, to nie ruszymy dalej i wtedy mozna śmiało stwierdzić, że pieniądze wyrzucamy w błoto. "Znaczący sukces" można mieć dopiero po przekroczeniu pewnego budżetu (zakładam, że w każdym przypadku budżet wydawany jest fachowo).

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że chcą znaleźć pozycjonowanie w ten sposób:

Ja zapłacę 100 zł a zarobię 10000 albo więcej.


Życzymy znaleźć w obecnych realiach kogoś kto zrobi to jeszcze za 1/3 ceny.

Oj, pewnie się znajdą, ale czy coś zrobią, aby zleceniodawca zarobił? To kwestia dyskusyjna.

Pozycjonowanie, audyt stron www i inne usługi SEO.

 

                          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności