Skocz do zawartości

Uwaga na ofertę


Ksocial

Rekomendowane odpowiedzi

Zyczę powodzenia w biznesie zwłaszcza przy dzisiejszych realiach rynku i konkurencji z tym związanej (zawsze znajdzie się ktoś kto zrobi dokładnie to samo tylko za 1/3 ceny), oraz dalszych pieknych snów o możliwych do zarobienia milionach .....

Pozdrawiam

 

No cóż - nic dodać i nic ująć... To jest kwintesencja Twojego podejścia do prowadzenia biznesu i główna przyczyna całego tego zamieszania. :) Szukaj sobie dalej "specjalisty", który zrobi to za 1/3 realnej ceny rynkowej i za następne 3 lata wpadnij do nas ponownie, żeby ponarzekać sobie na branżę...

VEX Media - w przygotowaniu.

Mój płatny katalog SEO - w przygotowaniu.

Online-24.pl - w przygotowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 80
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

[ciach]

 

To mi się najbardziej spodobało.

 

prosty test wystarczy, żeby sprawdzić, że G. bierze tylko pierwszych kilka linków pod uwagę, a prowadzących do danej strony/podstrony tylko jeden, linkowisko ze stopki jest wspaniałe :)

Ale wg mnie najlepsze jest nasycenie strony słowami kluczowymi :) ja po kilku miesiącach testów doszedłem, że 0,38% to już za gęsto, a tutaj taki kfiatek ;-)

 

Do autora wątku:

Jest Pan w podobnym miejscu jak ja jakieś 1,5 roku temu: młody, gniewny, chcę, ale nie wiem jak... ograniczony budżet, pozycjonerzy to naciągacze i nieudacznicy... Rozwiązania są trzy - ja do tego musiałem dojść sam, Panu daję na tacy:

  1. Adwords - skoro Panu wystarcza 300zł/m-c i konwersja jest z tego dobra - to korzystać póki działa! u mnie wydawałem 500-1500 na adwordsy i z tego miałem kilku klientów na których zarabiałem 500-800 zł, teraz po zmianie sposobu prowadzenia kampanii, wydaję 50-100/m-c i klientów mam którzy zostawiają 300-800zł
  2. skorzystać z oferty firmy pozycjonerskiej (stawki niestety oni narzucają i raczej nie będzie to 100zł/frazę) ale przy odrobinie zaangażowania można znaleźć skuteczną firmę posiadającą odpowiednie zaplecze i narzędzia (tak tak, są narzędzia o wiele większe i bardziej skuteczne niż te o których można poczytać w dziale narzędzia na PiO - tylko, że mnie nie było na nie stać, a właściwie na sprzęt, który by ten soft obsłużył ;-) chociaż z Pana podejściem niekoniecznie ktokolwiek będzie chciał się z Panem użerać, łatwiej i szybciej zarabiać na innych rzeczach niż pozycjonowanie małych firm. Chociaż przyznam, że 60% firm pozycjonerskich to firmy "Może się uda sp.z oo" a 20% "Abonament za nieskuteczne działania sp. j."
  3. w przypadku ograniczonego budżetu jaki widać u Pana, może warto pójść w kierunku pouczę się sam i porobię trochę testów i powalczę z algorytmami sam. Z naciskiem na pouczę się (Pana strony www zawierają tak dużo kardynalnych błędów, że nie dziwię się, że nie da się nic więcej wycisnąć). Poza tym jak pomęczy się Pan sam to może zrozumie ile pracy (która też jest przeliczalna na kasę) trzeba włożyć w pozycjonowanie, jakie trzeba mieć narzędzia i ile one kosztują, jakie łącza, sprzęt itp. Ja poszedłem tą drogą, kosztowało mnie to przede wszystkim kupę czasu, masę "zniszczonych" domen, sporo kasy na usługi wykonania jakiś zadań na konkretnych narzędziach, ale doszedłem do poziomu, że pomimo zmian algorytmu G. mi to nie szkodzi, ruch mam cały czas, obroty w firmie wzrosły o jakieś 200%, co zmusiło mnie do podniesienia cen i zwiększenia wydajności firmy. Jednocześnie zrozumiałem, że pozycjonowanie nie jest dla każdego: Józek hydraulik z Gąbina się tego nie nauczy, Franek szewc z Borkowa tego nie potrzebuje, Ludwik blacharz z Wrześcia wykupi Adwordsy, bo na pozycjonowanie go nie stać, a Jacek sp.z o.o. z Ustki poszuka kogoś z pkt.2

Gwoli informacji nie byłem, nie jestem i nie będę pozycjonerem, podszkoliłem się tego tylko na własne potrzeby i przy mojej niewielkiej konkurencji to wystarczy, do haseł "chwilówki, opony, noclegi" trzeba mieć więcej*. Ja zostaję przy robieniu tego w czym czuję się najlepiej.

 

 

*więcej kasy, narzędzi, wiedzy, czasu, możliwości, kontaktów, Hindusów, szczęścia.

Ekologiczne torby papierowe z nadrukiem. Wysoka jakość! Chyba, że wolicie torby w Gdańsku ...
Siemianice to taka mała słoneczna miejscowość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zyczę powodzenia w biznesie zwłaszcza przy dzisiejszych realiach rynku i konkurencji z tym związanej (zawsze znajdzie się ktoś kto zrobi dokładnie to samo tylko za 1/3 ceny), oraz dalszych pieknych snów o możliwych do zarobienia milionach .....

 

I na tym można zakończyć ten temat. Pan dalej wykupuje pozycjonowanie z Allegro, tam za 1/3 ceny to robią.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności