Skocz do zawartości

Najlepszy Klip Reklamowy Dla Gimbazy


Beerbant

Rekomendowane odpowiedzi

Dawno już czegoś tak dobrego nie oglądałem, idealny materiał do analizy dla tych dupków którzy nakręcili ten żałosny spot o dopalaczach.

 

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żyjemy w takich czasach, że bez problemu znajdziesz exploita na telewizor :) Nie wspominając o komputerach i smartfonach, aczkolwiek google ma spory problem. 

Bardziej niebezpieczna była kiedyś tam opisywana dziura w kartach SIM. Banki zaczną wracać do papierowych list haseł?

nihil fit sine causa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


była kiedyś tam opisywana dziura w kartach SIM

 

Teraz ma byc lepiej, tylko nie wiem dla kogo. ;)

https://antyweb.pl/karty-sim-do-lamusa-apple-samsung-i-operatorzy-proponuja-wbudowane-moduly-e-sim/

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szlaf ale w USA już dawno telefony byli kodowane i nie mieli kart SIM. Minusem jest możliwość klonowania takich telefonów. 

Najlepszym rozwiązaniem byla by możliwość zalogowania się do sieci obojętnienie z jakiego telefonu przy pomocy loginu i hasła. Podłączonym może być tylko jedne urządzenie i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, żal (_!_) ściska jak oglądam takie goowna. 

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem ile to naszych pieniędzy idzie na tą walkę z dopalaczami aby jakiś idiota (osoba która się decyduje to zażywać dla mnie jest idiotą) był bardziej świadom tego co go może czekać chociaż większość i tak ma to w d....e  

Jest szum to politycy chcą się wykazać trwoniąc NASZE pieniądze.

Nie wiesz w co zainwestować pieniądze ? Wejdź na DKW.pl i zobacz sprawdzone sposoby na zarabianie pieniędzy oraz jak zarabiać na grach ! Masz problemy finansowe i potrzebujesz gotówki?Ten portal finansowy pomoże Ci wybrnąć z problemów!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności