Skocz do zawartości

Kolejny Pozew Od Apple...


chcewypoczac

Rekomendowane odpowiedzi

dalej to że działają tak od zawsze i na całym świecie, tylko tą wiosną czołowe sklepy w runecie pozbyli się domen ( 6 szt również 2 literowe z tego co pamiętam) bo mieli w nazwie nawiązanie do nadgryzionego jabłka.

Żadna nowość, to konsekwentna polityka tej firmy. Oczywiście to oni maja asy w rękawach w postacie takiej anie innej struktury domenowania. Nota bene domeny .pl to nie do końca polskie domeny w rzeczywistości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niedługo zażądają sadów od sadowników bo rosną w nich jabłka i niektóre są nadgryzione przez robaki  :zdziwko:  :)

 

W jednej z fabryk Samsunga była wywieszona kartka jak należy spożywać jabłka- pierwszy gryz od spodu a potem to już dowolnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jednej z fabryk Samsunga była wywieszona kartka jak należy spożywać jabłka- pierwszy gryz od spodu a potem to już dowolnie...

 

a jeden i drugi króluje w celowym postarzaniu produktów chociaż samsung się ostatnio opamiętał trochę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę zrozumieć motywację wojen patentowych - gra toczy się o duże pieniądze.

Ale tutaj? Walka ze sklepem, który ma może kilkanaście tysięcy wizyt miesięcznie, a jego nazwa może FONETYCZNIE przypominać nazwę wielkiej korporacji?
Co za "analityczne umysły" przytakują takim pomysłom? Jak to się przekłada na wizerunek firmy? Co tak naprawdę chcą osiągnąć? Gdyby po prostu chcieli przejąć domenę, to zamiast oferować nędzne 6k zł i wystawiać się na pośmiewisko, wystarczyło kasę przeznaczoną na przygotowania do wojny zaoferować właścicielowi domeny.
Jak słyszę tego rodzaju wiadomości, to mam ochotę trzymać się od takiej firmy z daleka i nie kupować ich produktów, chyba nie o to chodziło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DS napisałem wyżej w czerwcu ta sama sytuacja byla w runecie odebrali domeny :

apl-msk.ru, apples-msk.ru, apple-msk.ru, apple.msk.ru, applemsk.ru, apples.msk.ru, applesmsk.ru. apl-msk.ru.

Sprawy dotyczące innych podobnych domen .ru w toku, decyzja sądu planowana jest na 2 września.

 

 

To decyzja firmy anie to że jakaś polska kancelaria chce zarobić na czymś o czym zarząd spółki nie wie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym na miejscu sadowników wystosował pozew zbiorowy za wykorzystywanie przez apple zarysu ich produktów ...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umotywowałbym pozew 1000 stronicowym elaboratem jak to wykorzystanie symbolu zdrowego polskiego jabłka przez umieszczanie go na rzeczach niszczących ekologię , źle wpływających na psychikę, uzależniających oraz nie mających nic wspólnego z naturą wpływa negatywnie na obraz polskiego jabłka które kojarzone jest ze zdrowiem i wszystkim tym co niesie natura...

 

Dodatkowo pozew rozszerzyłbym o zakaz używania nazwy apple jako wprowadzajacej w błąd użytkownika co do istoty oraz charakteru ich produktów które nie mają nic wspólnego z ogólnie pojętym jedzeniem, kulinariami oraz zdrowym odżywianiem

 

i uj :D 

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up się qrteczka wyrobiłeś na tych SS-manach :D

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


wyrobiłeś na tych SS-manach

Przypomniałeś mi o zabezpieczeniu pozwu w postaci zakazu używania znaku do czasu rostrzygnięcia przedmiotu sporu przez sąd :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności