Skocz do zawartości

Nowa strona


Lorienn

Rekomendowane odpowiedzi

Co do tego przekierowania 301 strony głównej :

 

Daje Redirect 301 /index.html /

 

W wywala mi pętlę przekierowań i strona nie działa, czym to może być spowodowane ?

 

Mój .htacces wygląda następująco :

# BEGIN WordPress
<IfModule mod_rewrite.c>
RewriteEngine On
RewriteBase /
RewriteRule ^index\.php$ - [L]
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteRule . /index.php [L]
</IfModule>

+ kilka innych przekierowań 301.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mija kolejny tydzień i strona dalej daleko od topów.

 

Sprawdzam w GSC, brak kar ręcznych, zauważyłem, że zakładka Linki wewnętrzne posiada wszystkie linki oprócz dwóch dla mnie najważniejszych : 

/przewoz-chorych-i-niepelnosprawnych/
/transport-medyczny-i-sanitarny/

Na dwie frazy transport medyczny oraz transport sanitarny strona jest poza 100, wiecie jak mogę temu zaradzić ?

 

Poszło kilka linusi na "dobrych" forach, moim zdaniem, EM, brand link - wszytskich ok. 10 - codziennie ok. 2 linków. 

 

Złe teksty? Więcej linków ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze nigdzie nie napisałeś na jakich pozycjach była stara strona. Rozumiem że na lepszych niż nowa. Tu po 301 czasem trzeba poczekać parę tygodni. Dobrze jest też podlinkować nowe adresy, nie tylko główną ale też podstrony.

No i weź zmień tą stronę, nie wiem jak innym ale mi przypomina wyglądem dobrą zapleczówkę. Trzeba trochę nad nią popracować.

Pozycjonowanie, audyt stron www i inne usługi SEO.

 

                          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż te 10 linków to może być "trochę" za mało żeby strona "była w topach"

Firia.pl - Blog pasjonatki wszystkiego co związane ze zdrowiem, odżywianiem oraz psychologią
Każdy czasem potrzebuje pięknych życzeń i wierszyków na najróżniejsze okazje - https://zyczeniowo.pl/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pytam, ze względu, że ostatnio osoba która jest Starszym spec. ds Pozycjonownia powiedziała mi, że używa jeszcze Statlinka tylko "z głową".

W takim razie jak masz osobę która zwie się: Starszym spec. ds pozycjonowania to właśnie jej powinieneś pytać a nie tu.

I nie odbierz tego jako sarkazmu lub tym podobne, po prostu jak kogoś takiego się ma jego się pyta.

Pozycjonowanie, audyt stron www i inne usługi SEO.

 

                          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

różne stare,  "przestarzałe" techniki można nadal używać z powodzeniem ale trzeba wiedzieć jak, na pewno trochę inaczej niż dawniej.

jak zadajesz takie podstawowe pytania to lepiej daj to komuś to jest obeznany w temacie, bo możesz większe szkody narobić.

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności