Skocz do zawartości

[Startup] GoodContent.pl - platforma copywriterska


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 8.06.2023 o 18:14, ddl napisał:

Nie rozumiem, jaki cel ma sianie paniki. Goodcontent ma się dobrze jak nigdy wcześniej, zleceń jest cała masa, tylko po prostu są one widoczne dla copywriterów, którzy mają niewiele odrzuconych tekstów. Działam na tej platformie już relatywnie długo, mam mnóstwo zrealizowanych tekstów i każdego dnia pisze co najmniej po kilkanaście artykułów, w większości co najmniej na 3000 zzs. Fakty są takie, że platforma ta na ten moment jest hegemonem w polskim copywritingu i wiele raczej w najbliższym czasie (na całe szczęście) się nie zmieni. Zresztą, zestawiając ją z niewypłacalnym Textbookers, Contentovo czy Useme, widać absolutną deklasację. Bawią mnie opinie o rzekomym upadku Goodcontent w sytuacji, gdy zalicza ewidentny wzrost nowych zleceniodawców. Kluczem jest pisanie wysokiej jakości artykułów - dzięki temu na brak zleceń z pewnością nie będzie się narzekać. 

Mniej czasu stracicie na kupowanie reklam na FB, niż w przypadku zakładania kont na tym forum, żeby pisać takie bzdury :D... Useme niewypłacalne? Niezłe bajki tutaj lepicie. Useme jest po prostu buforem z umowami, oni tylko przekazują pieniądze. Komu z Whitepress zachciało się kreować takie je******e szeptanki? :D Aż mi żal osoby, która założyła tutaj konto tylko i wyłącznie po to, aby wysrać siedem komentarzy zachwalających Goodcontent.

Mówię wam, Goodcontent to najlepsza platforma pod słońcem. Inne platformy ciągną druta. Nie macie zleceń? Niemożliwe, każdy ma zlecenia. Patrzcie na moją ostatnią wypłatę, załączam dowód na screenie! obraz_2023-06-11_112536378.png.3aec34a3366adaed2b84fb676185d796.png

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Matthew1991 napisał:

Każdy chyba zauważył, że na GC jest zdecydowanie mniej zleceń. Jeśli ktoś nie ma stałych zleceń prywatnych, z publicznych nie ma szans na generowanie takich kwot. Publiczne rozchodzą się w kilkadziesiąt sekund/kilka minut :)

Jeszcze najśmieszniejsze jest to, że taki prywatny zleceniodawca przepuszczający wszystko komuś na GC w ramach regularnych zleceń prywatnych musiałby być niezłym jeleniem :D. Każde zlecenie obarczone dodatkową prowizją dla GC, zamiast rozliczyć się poza portalem za całość... I w imię czego taki wydatek?

Edytowane przez sxld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.06.2023 o 11:13, sxld napisał:

Mniej czasu stracicie na kupowanie reklam na FB, niż w przypadku zakładania kont na tym forum, żeby pisać takie bzdury :D... Useme niewypłacalne? Niezłe bajki tutaj lepicie. Useme jest po prostu buforem z umowami, oni tylko przekazują pieniądze. Komu z Whitepress zachciało się kreować takie je******e szeptanki? :D Aż mi żal osoby, która założyła tutaj konto tylko i wyłącznie po to, aby wysrać siedem komentarzy zachwalających Goodcontent.

Mówię wam, Goodcontent to najlepsza platforma pod słońcem. Inne platformy ciągną druta. Nie macie zleceń? Niemożliwe, każdy ma zlecenia. Patrzcie na moją ostatnią wypłatę, załączam dowód na screenie! obraz_2023-06-11_112536378.png.3aec34a3366adaed2b84fb676185d796.png

Jak chciałeś zabłysnąć, to można było się posypać brokatem :) nikomu nie bronię pisać na Useme, tylko wyrażam swoją opinię. A to że ktoś ma ból xxxx o to, że inni mają zlecenia i wykręcają takie zarobki niewielkim nakładem sił, to inna bajka :) Miłego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ddl napisał:

Jak chciałeś zabłysnąć, to można było się posypać brokatem :) nikomu nie bronię pisać na Useme, tylko wyrażam swoją opinię. A to że ktoś ma ból xxxx o to, że inni mają zlecenia i wykręcają takie zarobki niewielkim nakładem sił, to inna bajka :) Miłego. 

Mówienie o niewypłacalności Useme to nie jest opinia. To jest składanie fałszywych oświadczeń. Ciekawe co mają one na celu :)

Godzinę temu, ddl napisał:

Jak chciałeś zabłysnąć, to można było się posypać brokatem :) nikomu nie bronię pisać na Useme, tylko wyrażam swoją opinię. A to że ktoś ma ból xxxx o to, że inni mają zlecenia i wykręcają takie zarobki niewielkim nakładem sił, to inna bajka :) Miłego. 

Nieszczególnie zazdroszczę swoją drogą pisania kilkunastu artykułów dziennie. NIe nazwałbym tego niewielkim nakładem sił, gdy tylko spojrzę na to ile zarabiam za swoje artykuły :) No ale kogo piecze tego piecze... Jak chcesz to Ci dam pomarańczę i zobaczysz sobie raz w życiu jak to smakuje! Zorganizuję wam w Goodcontent pomarańczowy poniedziałek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, sxld napisał:

Mówienie o niewypłacalności Useme to nie jest opinia. To jest składanie fałszywych oświadczeń. Ciekawe co mają one na celu :)

Naucz się czytać ze zrozumieniem. Napisałem o niewypłacalności Textbookers, a nie Useme. Platformę te odradzam jedynie że względów na niższe możliwości zarobkowe niż na GC, a nie z powodu, że nie wypłacają gotówki. Ale oczywiście, Goodcontent mi zapłaciło, żebym ich skrytykował ;) jak ktoś ma inną opinię, to od razu musi być przekupiony, typowa mentalność Polaka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ddl napisał:

Naucz się czytać ze zrozumieniem. Napisałem o niewypłacalności Textbookers, a nie Useme. Platformę te odradzam jedynie że względów na niższe możliwości zarobkowe niż na GC, a nie z powodu, że nie wypłacają gotówki. Ale oczywiście, Goodcontent mi zapłaciło, żebym ich skrytykował ;) jak ktoś ma inną opinię, to od razu musi być przekupiony, typowa mentalność Polaka. 

Zaproponowałbym w takim razie naukę PISANIA. No ale podczas współpracy z Goodcontent mimo wszystko CI się nie przyda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ddl napisał:

Ja proponuję naukę czytania, skoro nie potrafisz zrozumieć prostego zdania ;) Interpunkcyjne korki również się przydadzą, bo widzę, że to także kuleje ;) pozdrowionka. 

Najpierw wysrywasz w jednym zdaniu o platformie "Zresztą, zestawiając ją z niewypłacalnym Textbookers, Contentovo czy Useme" a potem się wypierasz, bo ktoś nie potrafi czytać ze zrozumieniem. To może naucz się pisać tak, aby klarownie przekazywać informacje? Oj, Janusz, Janusz... Wystarczy pozwolić Ci się wypowiedzieć i orasz sam siebie. Naraska, bez odbioru, dalej klep po kilkanaście tekstów dziennie dla Goodcontent tak jak to opisywałeś w poprzednim poście :D Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, sxld napisał:

Najpierw wysrywasz w jednym zdaniu o platformie "Zresztą, zestawiając ją z niewypłacalnym Textbookers, Contentovo czy Useme" a potem się wypierasz, bo ktoś nie potrafi czytać ze zrozumieniem. To może naucz się pisać tak, aby klarownie przekazywać informacje? Oj, Janusz, Janusz... Wystarczy pozwolić Ci się wypowiedzieć i orasz sam siebie. Naraska, bez odbioru, dalej klep po kilkanaście tekstów dziennie dla Goodcontent tak jak to opisywałeś w poprzednim poście :D Pozdro!

Niewypłacalnym Textbookers, Contenovo czy Useme, nie niewypłacalnymi, a to kolosalna różnica ;) Kto tu ora sam siebie? Chyba Ty, skoro nie umiesz zrozumieć prostego zdania. Zamiast przyznać się do błędu, to oczywiście lepiej brnąć to w dalej i pokazywać swój debilizm. Gratulacje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wy, ale zauważyłem że niektórzy muszą używać jakichś botów rezerwujących zlecenia. Dla ciekawości anulowałem zarezerwowane zlecenie i patrzyłem jak szybko zostanie zarezerwowane przez kogoś innego. Nie zdążyłem nawet odświeżyć strony, czyli minęło może pół sekundy. To raczej niemożliwe by ktoś zdążył kliknąć w zlecenie, przejść na dół strony, wybrać rezerwuj i jeszcze kliknąć tak w okienku potwierdzającym. Sam się zastanawiam by napisać samodzielnie lub zamówić napisanie takiego bota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności