Skocz do zawartości

[Startup] GoodContent.pl - platforma copywriterska


Rekomendowane odpowiedzi

A, czyli jak ktoś będzie sporadycznie pisał tylko zlecenia wyłapane po wysokiej stawce i odrzuci dwa z nich, to potem przez 30 dni i tak nie będzie widział tekstów od zleceniodawców, którzy sobie tego zażyczą. Albo jeszcze lepiej, straci ten dostęp, bo przedłuży sobie czas na napisanie tych samych zleceń. Ja przestałem szukać zleceń na GC, ale jeżeli są tu jakieś osoby, które regularnie piszą od kilku lat, to można powiedzieć, że całą ich walidacja poszła w las. Bo o ile nie mają regularnych zleceń prywatnych, to teraz będą mogli zostać potraktowani po kilku kliknięciach myszką jako gorszy sort pisaczy na platformie :D

 

Nieźle, nieźle. Dlaczego piszący do tej pory nie widzą ile zleceń dany zleceniodawca zaakceptował, a ile odrzucił?

 

Od kiedy Whitepress kupił Goodcontent, to ktoś tam wprowadzając modernizacje do portalu, prześciga sam siebie w fikołkach logicznych :D!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 8.06.2022 o 12:16, sxld napisał:

Od kiedy Whitepress kupił Goodcontent, to ktoś tam wprowadzając modernizacje do portalu, prześciga sam siebie w fikołkach logicznych :D!

Żeby to tylko na tym się kończyło. Rypanie na pieniądzach poprzez mieszanie w sposobach rozliczania podatków, to imho o wiele poważniejsza sprawa. Dzięki Whitepress zrobiłem sobie kilkumiesięczną przerwę od copywritingu, a kiedy znów mi się zachce pójdę gdzie indziej / poszukam prywatnych zleceniodawców :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.06.2022 o 06:36, sxld napisał:

To prawda. Z tą zmianą rozliczania podatków, żeby tylko zabrać swoim pisaczom chociaż te dodatkowe 500-1000 złotych rocznie też nieźle odpłynęli :P

To nie jest tylko sprawa dodatkowej kasy z podatków; masa ludzi potraciła w części wiarygodność pożyczkowa / kredytowa przez to nowe rozwiązanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, gosia-gosia napisał:

To nie jest tylko sprawa dodatkowej kasy z podatków; masa ludzi potraciła w części wiarygodność pożyczkowa / kredytowa przez to nowe rozwiązanie

Kiedyś skończą tak jak typowe portale do klepania precli wyglądających jak teksty z mieszarek. Spadnie zainteresowanie ze strony pisaczy, to i zleceniodawcom nie będzie się chciało czekać kilka tygodni na wykonanie krótkiego tekstu. Ceny oczywiście nie podniosą, bo wszyscy są tutaj przyzwyczajeni do groszowych stawek. Pewnie pomyśleli, że odrobina chciwości niczemu nie zaszkodzi, a ostatecznie skończy się to po prostu zamknięciem zamiast rozwojem portalu, bo w końcu nie będzie z kim współpracować :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, gosia-gosia napisał:

10 lat temu to te platformy jeszcze nie istniały albo w powijakach były. Teraz jest trochę inna sytuacjach, o kosztach życia nie wspominając. Pozdrawiam

Dlatego nie chciałem nawet nic odpisywać, bo dokładnie tak jak mówisz większości tych platform nawet nie było :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Cola1258 napisał:

Czy Wy też widzicie tylko 2 strony zleceń?

Właśnie zajrzałem i widzę jedną stronę, 49 zleceń. :D Ale to też dlatego, bo ja mam niektóre osoby pododawane na swoim koncie na czarną listę. Kiedyś tu aktywnie pisałem i stąd takie praktyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności