Skocz do zawartości

Obowiązkowe wojsko? Strona sprzeciwu.


mf

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 89
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

ciekaw jestem czy tak chętnie będą płacić za mnie na żonę i dziecko oraz spłacać kredyta hipotecznego za mnie na czas nieobecności jeśli to wprowadzą

Kup sobie nieruchomości Kraków albo apartamenty Zakopane. Obejrzyj też fotoblog Grzegorza Ziemiańskiego Nowa Huta na deser

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekaw jestem czy tak chętnie będą płacić za mnie na żonę i dziecko oraz spłacać kredyta hipotecznego za mnie na czas nieobecności jeśli to wprowadzą

widocznie już ... nie beda placic :)

poza tym statystyczny 19latek raczej nie ma zony, dziecka i kredytu hipotecznego :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak tam u ciebie czytanie ze zrozumieniem?

"Zakłada, że każdego roku do armii trafią wszyscy, którzy ukończyli 19. rok życia i są zdrowi."

"Koniec odroczeń w zasadniczej służbie wojskowej."

masz 18... bz troche czasu bz...... masz 19 i idziesz...

a nie: masz 60 lat ale tez idziesz bo kiedyś przekroczyłeś 19 :unsure:

ludzie, ludzie, więcej pomyślunku :)

ps. ja mam wbita rezerwe od jakis 6 lat chyba... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz żone i nie jesteś jeszcze w rezerwie? Od DWÓCH LAT jest każdego lipca ułaskawienie żonatych i dzieciatych. Wystarczy złożyć wniosek w jednostce WKU do której podlegasz i koło września będziesz już w rezerwie.

Potrzebujesz pomysł na biznes? Zapraszam na największe forum biznesowe w Polsce!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam odroczenie na czas studiów :/

Ale mam też żonę od prawie roku - czy w związku z tym mogę się zgłosić do WKU z prośbą o przeniesienie do rezerwy??

A wracając do tematu - ja mając 19 lat inwestowałem pieniądze na giełdzie. Będąc na szkoleniu wojskowym raczej ciężko by mi było obracać tymi pieniędzmi. Sądze, że takich 19-sto latków jest więcej... więc i tacy z kredytem pewnie by się znaleźli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K, z kredytami to jest jeszcze taka sprawa: ja jak składałem papiery załączyłem do wniosku przeniesienie do rezerwy a więc uregulowany stosunek do wojska. Jeśli ktoś nie ma rezerwy bank na to zwróci uwagę i będzie np. wymagał poręczyciela czy współkredytobiorcy właśnie po to, żeby na czas powołania do armii miał kto płacić.

Gdyby było to tak, że w pierwszej sytuacji pacjenta biorą do woja, to chyba można by się odwoływać czy też skarżyć o taką decyzję, bo dla banku podałeś prawdę, że masz wojsko uregolowane....

..... ehhhhh wiecie co ?? ten kraj jest już centralnie popierd.............y

Kup sobie nieruchomości Kraków albo apartamenty Zakopane. Obejrzyj też fotoblog Grzegorza Ziemiańskiego Nowa Huta na deser

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rezerwa śpi spokojnie :)

Ale raczej nie dlatego, że rezerwa. W każdej chwili mogą cie wziąć na ćwiczenia uzupełniające :)

A co do stron. W wojsku też są komputery i zdolny człowiek może się odpowiednio ustawić. Będzie miał lepiej jak u mamy.

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogą cie wziąć na ćwiczenia uzupełniające

Nie mogą ponieważ mógłbym przy ćwiczeniach upaść i się nie podnieść :) chyba że Kaczor wypowie wojnę, wtedy muszę być niestety zdolny do służby :)

serce.gifKocham Cię | Życie po Ślubie | Psychopatologia

Popełniłeś tylko jeden błąd ... jaki ? ... RAMBO !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności