Skocz do zawartości

Obowiązkowe wojsko? Strona sprzeciwu.


mf

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 89
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Krótko mówiąc, biedota znowu dostanie po du**e, a cwaniaczek zawsze się wykręci.

Kogo ci ludzie chcą oszukać ? Jestem przekonany że dzieci polityków jakimś cudem unikną służby.

Może trzeba je wysłać do Iraku na podstawowe szkolenie w warunkach bojowych :)

serce.gifKocham Cię | Życie po Ślubie | Psychopatologia

Popełniłeś tylko jeden błąd ... jaki ? ... RAMBO !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry komentarz ktoś dał:

Pomysl uwazam za bardzo zly, ale skoro chce brac wszystkich

to powinno brac sie takze wszystkie kobiety. Podkreslam jednak swoje zdanie ze pomysl jest zly i szkodliwy

ale wtedy by się działo.

niezaleznosc-finansowa.pl - czasami coś napiszę

Hippos - Katalog stron PREMIUM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyślcie na spokojnie zamiast na zasadzie "nie bo PiS".

Podstawowa różnica jest taka, że bez studiów zamiast 9 miesięcy zasadniczej służby możecie dostać 4 miesiące przeszkolenia. Ktoś jest przeciw? :)

Studia powodowały jedynie odroczenie armii, a nie trwałe jej uniknięcie. Czy po studiach w wieku 24 lat łatwiej będzie zostawić żonę, strony, firmy i kredyty żeby odsłużyć swoje?

Kto chciał tego uniknąć na stałe musiał np. "zachorować", ale w tej akurat sprawie nic się nie zmienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja byłem w wojsku po studiach :) w 1996 :(

3 miechy w Legnicy (oj wątroba...) i 3 miechy na praktyakach ... (oj oj oj watroba ...) a ajki głos miałem zdarty :) niemalże winyl po przejsciach :)

ogólnie było zajefajnie :=-)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obowiązek służby wojskowej jest bzdurą w dzisiejszych czasach. Na współczesnym polu bitwy nie ma miejsca dla ludzi "po przeszkoleniu". Albo jest się pilotem samolotu, kierowcą czołgu, albo komandosem. Szeregowy Kowalski z 30 letnim Kałachem będzie zupełnie nieprzydatny, to oczywiste. Zaoszczędzoną w ten sposób kasę o wiele lepiej wydać na dozbrojenie armii. Poza tym jak jest obecnie we wojsku wiem aż za dobrze - dwóch sąsiadów było w Zgierzu i codziennie w domu spali, a jak w jednostce, to megahiper picie... takie wojsko teraz jest, na cholerę mi to?

Dała matka rozum? To kombinuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no co Ty ...

SPAMEM w ich SPAMEM!

a jak bedą to Ruscy ? a oni w spamie są najlepsi np. land.ru (wkurzająca stronka dużo spamu ślą)

niezaleznosc-finansowa.pl - czasami coś napiszę

Hippos - Katalog stron PREMIUM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"[...] za to przyczyni się do tego, że będziemy mieli społeczeństwo przeszkolone na wypadek wojny, zamachów terrorystycznych czy kataklizmów"

Ta chyba będziemy mieli społeczeństwo przeszkolone do walki z układem :mega_shok:

Systemy Wymiany Linków - Zdobądź więcej linków przy pomocy systemów automatycznej wymiany linków!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności