Skocz do zawartości

Obowiązkowe wojsko? Strona sprzeciwu.


mf

Rekomendowane odpowiedzi

Wystarczy, że masz nieruchomość typu, dom mieszkanie.

Nie wezmą Cię, bo zgodnie z prawem muszą ją utrzymać za Ciebie.

To ja powiem ze mam nieruchomosc i musze poswiecic czas na jej leczenie bo mezczyzna w moim wieku z nieruchomoscia to juz kalectwo :mega_shok:

Cholera - wlasnie skonczylem studia i teraz mnie moga wziasc :/ nie mam czasu !

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 89
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Qrcze nie moga w końcu zrobić armi zawodowej plus gwardii narodowej na wzór tego co jest np. w Szwajcarii?

w Szwajcarii nic nie ma to i nie maja czego bronic - Polska musi bronic tego co nasze czyli zagranicznego kapitalu, poza tym musimy czerpac wzroce z zachodu bo to nasz ideal :mega_shok:

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze ze ja za stary na wojsko :mega_shok: i generałów nie brali.

Prawde mowiac - obowiazkowa sluzba to paranoja.

Ma ktos miec obowiazek wobec kraju na ktory jeszcze musi zapierd.......ć

Ja rozumiem łożyć na dziecko ktorego jest się ojcem ale co daje kraj ? żeby mieć prawo brać.

Dla mnie coraz cześciej bycie Polakiem oznacza bycie okradanym, bycie zobowiązanym itp.

Bo jaka cholera ktoś ma mieć obowiązek wobec służby Wojskowej.

Powinna być zawodowa i już.

Ale paranoji w PL jest więcej - pojedziesz do Anglii pracowac i tak bedziesz mial obowiazek dawać kase dla PL.

Czyli nasz kraj nie daje nic a chce wiele.

Albo wyreczanie naszych leniwych politykow poprzez wszelkiego rodaju akcje pomocy dla ludzi pokrzywdzonych.

Ok nalezy pomagac innym, ale nasz paranoiczny kraj dosyc ze sam powinien to czynić i dbać o społeczeństwo to jeszcze gdy Ty dobrodliwy człowiek postanowisz wysłać SMS na jakąś akcje to zapłacisz z tego tytułu podatek.

Czyli podatek od tego co powinno robić Państwo.

Tak czy tak - sluzba powinna byc tylko zawodowa - ktos sobie to wybiera lubi to się poświęci.

Zmuszanie kogos do sluzby - czyli brak wyboru mozna podpiąć pod powiedzenie że z niewolnika nie zrobisz pracownika. Wiec lepiej 1 obry zawodowy niż 3 zmuszonych.

Dobra co ja się tam bede martwił ja już mam to za sobą ;) tzn ten okres kiedy mogliby mnie wziąść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem sobie te 2 spoty, o które teraz jest "afera". Jak dla mnie to dowód na to, że dziennikarze się naprawdę nudzą...

Tak, można się doszukać pewnych podobieństw między tymi spotami. Jest wyraźna inspiracja spotem Regana (zresztą znacznie ciekawszym i lepiej wykonanym), ale nie jest to plagiat.

Zupełnie nie rozumiem, co jest powodem medialnej nagonki na ten spot? Ze jest podobny do spotu sprzed 22 lat? 99% tego co leci w TV, czytamy w gazetach i oglądamy w kinach jest podobne do czegoś co już było. Zeby już tu nie wspomnieć o "zapleczu" stawianym przez większość pozycjonerów :mega_shok: Często na granicy plagiatu i nikt nie ma o to pretensji. No ale to jest spot PiSu, a jak wiadomo, PiS jest ZŁY.

Nie lubię PiSu, jako że nigdy nie lubiłem Lecha Kaczyńskiego i jego pomysłów co do prawa karnego w szczególności. Ale ten motyw z "aferą spotową" to już naprawde jest przypier..e się do pisowców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest przypier się do pisowców tylko pokazanie ich głupoty, nie dość że ukradli spot to jeszcze ten spot nie odnosi się do naszej sytuacji, bo ja np nie zauważyłem rosnących miejsc pracy, nowych mieszkań i innych tego typu bredni, czemu nie mówią nic że tysiące młodych i wykwalifikowanych ludzi woli budować obcy kraj niż swój, czemu nie mówią że nie robią nic poza piepszeniem w bambus i tropieniem układu??

Ten rząd jest tak samo beznadziejny, jednostronny i złodziejski jak poprzednie rządy, nie widzę żadnej róznicy to po co Tu mieszkać??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak i pozytywnie wpłyneli na rozwój firm produkujących kajaki.

Ze Szczecina do Szwecji blisko :mega_shok:.

Tak czy tak prawda jest taka że masa ludzi jedzie pracowac poza PL - pracuje tam a wysyla pieniadze badz posiada rodzinę i dość spora cześć pieniedzy wedruje do PL. Takim ludzia powinni dac jeszcze medal ze zarabiaja poza wydaja tutaj a nie jeszcze ich zmuszaja do wyrownywania podatku itp.

Polityką się nie interesuje bo mnie wk... ale gospodarką muszę a ta w PL jest do xxxx.

Rozwój firm badziewny.

30 -50 km dalej od Szczecina Niemiecka miasteczka robiły kampanie dla mieszkańców Szczecina którzy zdecyduja sie zamieszkac w Niemczech.

Nisko oprocentowany kredyt na dzialalnosc, pieniadze np na nauke dziecka, ulatwione procedury, mieszkanie od reki - niskie czynsze a jak ktos ma dziecko to wysokosc dotacji na 1 dziecko jak pamietam wynosila kwotę czynszu.

Zresztą Ciągle szukają ludzi z PL którzy chcieliby tam zamieszkać i są gotowi w nich zainwestować bo wiedzą że z tych miasteczek Niemczy pouciekali dalej więc miasteczka umierają a ludzie z okolic Szczecina mogliby przyczynic sie do ich rozwoju.

Tylko w PL sobie poradzic nie mogą ofiary polityczne ;), wymysla becikowego kilka groszy i mysla ze Polacy beda dzieci klepac.

Dobrze ze ja nie jestem za zadną wladzą bo zadna nie jest dobra, same buraki.

Ide spac :( olać to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie wojsko teraz jest, na cholerę mi to?

(wsadze kij w mrowisko ;P )

a chociażby po to, żeby jeden z drugim dupkiem potrafił udzielic pierwszej pomocy i potrafił ja zorganizować no i aby w przypadku (odpukać) potrafił stanąc w obronie własnej xxxx i chałupy.

No i aby się namacalnie dowiedział, że wojsko to nie strzelanka gdzie amerykański dupek na wzór radzieckiego mołojca rozpierd**** scyzorykiem 1/4 stanu osobowego 4ch dywizji wojska. :P

No i przede wszystkim aby się trochę nauczył szacunku do przełożonych.

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności