Skocz do zawartości

Linki nadal są super ważne w Pozycjonowaniu nowy raport Mozu


jimmi

Rekomendowane odpowiedzi

gmod - ma rację

 

jeżeli strona nie będzie dodatkowo promowana na forach, blogach, w social mediach to bez nienaturalnych wartościowych linków nie uzyska wysokich pozycji. Będąc na dalekich pozycjach w G nikt nie odkryje wartościowej treści na stronie a tym samym nie będzie jej dalej promować

jeśli zamawiasz fotoksiążki to zapraszam tutaj: https://www.szablony.in/ fotoksiazki/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 37
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Bardziej chodziło mi o to że nieraz widziałem stronki w topach z "wartościowym i unikalnym" kontentem ale po rzuceniu okiem na treść przechodziłem do następnej strony z kolejki w serpach. Czyli umiejętność pisania też ma znaczenie aby kogoś zatrzymać na stronie. Dodam nawet więcej, czasem gdy ktoś pisał konkretnie to wpisywałem frazy w wyszukiwarce które kojarzyły mi się z danym artykułem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś z Was pomyślał po jakiego grzyba pisać setny raz o tym samym? Lepiej uderzać w mniej konkurencyjne frazy, bardziej złożone bo kolejny artykuł "dlaczego pomidory są czerwone" nie jest nikomu do szczęścia potrzebny i lepiej zebrać ruch z bardziej szczegółowego zapytania, bo to ono właśnie przyniesie najlepszą konwersję. Ale skoro wy chcecie pisać kolejny tekst pod tytułem "opony zimowe" licząc, że szyberdziesiąt znaków i opinie ekspertów Wam w czymś pomoże to powodzenia ;) Przyda się Wam;)

 

@gmod do Twojej wypowiedzi brakuje jeszcze czegoś o "kojącym" działaniu SWLi i Precli 2.0 z NC czy WhitePress ;) Sęk w tym, że linki w końcu odbiją się bokiem (zwłaszcza tym zachłannym), a na ich miejsce wypłyną inni;)

Zapraszam także na mojego bloga Jacek Jagusiak. Oferuje także usługę odwirusowania stron www jak i serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej uderzać w mniej konkurencyjne frazy, bardziej złożone bo kolejny artykuł "dlaczego pomidory są czerwone" nie jest nikomu do szczęścia potrzebny

Mam wrażenie, że walnąłeś monstrualną głupotę i teraz się wycofujesz rakiem kiedy sobie to uświadomiłeś... zanegowałeś wpływ linków odnosząc się do mojej wypowiedzi a teraz odwracasz kota ogonem radząc innym "uderzanie w mniej konkurencyjne frazy"- tematem pierwszego posta był wpływ odnośników na pozycję a nie Twoje strategie... 

Alkowiki - dla większego relaksu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


że Social media też są ważne

Są ważne, linki z popularnych wątków maja większą moc niż ze zwykłych stron.

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

że Social media też są ważne

Są ważne, linki z popularnych wątków maja większą moc niż ze zwykłych stron.

 

 

Możecie mi podać stronę, która takimi linkami ma zrobione topy?

dopilar.pl

https://dopilar.pl/meskie-sprawy/titan-gel/

Portal o zdrowiu, odżywianiu i diecie - NaturaLab

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mowa jest srebrem, a milczenie złotem - nie masz nic do powiedzenia? Nie nabijaj postów jak pryszczaty nastolatek. Wiem, że jesteś wielki guru, Twoje strony wyświetlają się w goolge zanim ktoś zdąży wpisać jakiekolwiek zapytanie ale nie wszyscy są tak zdolni jak Ty....

dopilar.pl

https://dopilar.pl/meskie-sprawy/titan-gel/

Portal o zdrowiu, odżywianiu i diecie - NaturaLab

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, to że nie masz wiedzy i możliwości na przeprowadzenie działań w socialach o dużym zasięgu nie upoważnienia cię do obrażenia innych.

 

Założę się że "robisz " tabletki lub finanse.  Teraz każdy gimbus to robi (przepraszam jeśli ktoś się poczuł urażony).  To jest całkowicie inny wymiar seo. Takie rzeczy robi się w wolnych chwilach dla rozrywki podobnie jak forex, poker czy giełda itp. Dorabia się na boku na zachcianki.

 

EOT 

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie ja Cię obraziłem? Zadałem pytanie a Ty wrzucasz jakieś durne wstawki i robisz z siebie mędrca.

 

nie masz wiedzy i możliwości na przeprowadzenie działań w socialach o dużym zasięgu

 

 

inny wymiar seo

 

 

Masz rację, dla mnie pozycjonowanie to nie jest kosmos, magia, nie jest to też miłość ani przyjaciel. Dla mnie pozycjonowanie to sposób na $$$ - nie liczy się dla mnie inny wymiar a pieniążki na koncie. Jeśli ktoś robi tabletki i ma z tego taką kasę, że po kilku latach nie musi już do końca życia pracować to ma się tego wstydzić tylko dlatego, że "nie ma możliwości na przeprowadzenie działań w socialach o dużym zasięgu"?! A może taki ktoś nie ma ochotę na grzebanie się w gównie bo w tym samym czasie zarobi 10 x więcej wykorzystując skuteczniejsze metody?

 

Człowieku, ogarnij się. Jeśli robienie fraz w stylu "łapanie żab bieszczady" da mi kasę to będę to robił i mam daleko w poważaniu co wielcy mędrcy(tacy jak Ty) o tym myślą. Ty możesz sobie robić swoje ambitne projekty dla wielkich korporacji i bardzo mnie cieszy, że przez to czujesz się tak wielkim sełowcem.

 

Takie rzeczy robi się w wolnych chwilach dla rozrywki podobnie jak forex, poker czy giełda itp. Dorabia się na boku na zachcianki.

 

 

A jednak trzeba dorobić... :faja:

dopilar.pl

https://dopilar.pl/meskie-sprawy/titan-gel/

Portal o zdrowiu, odżywianiu i diecie - NaturaLab

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Możecie mi podać stronę, która takimi linkami ma zrobione topy?

To forum na przykład na wiele fraz , fotoblogia, z ciekawszych mój blogasek dla frazy "sunrise system opinie" gdzie bidocy ssmani od ponad dwóch lat próbują zbić forum i mojego blogaska puszczając w uj linków ze swoich gównianych stronek ;) .


że po kilku latach nie musi już do końca życia pracować

Uhmmm :D , nie skomentuje chociaż świerzbi mnie jęzor :D


nigdy nie widziałem strony

No cóż mam na to odpowiedzieć, taka natura ludzka, że niektórzy są spostrzegawczy a inni tylko "na pałę" ;)

 

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności