Skocz do zawartości

Umarł Król, niech żyje....


Yeden

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 91
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Nie wyjeżdza się ani w jeden dzień ani nawet w miesiąc, zwłaszcza jak się tu ma za sobą jakiś dorobek życiowy. Uwierz mi, w wieku prawie już 50 lat taka decyzja to niezwykle trudna sprawa. Od pół roku prowadzimy w domu wspólną dyskusję. Jakby to miało wyglądać. Co z rodziną, dziećmi, majątkiem itp.

Niemniej taka okoliczność była brana pod uwagę cały czas, a że w ostatnim czasie na horyzoncie pojawił się zarys jak taki wyjazd mógłby wyglądać, typu "gdzie, co tam robić, jak mieszkać", dziś jestem zdecydowany to zrobić. I oczywiście nie dam za to głowy że tak się stanie, bo mogą przecież wyrosnąć najróżniejsze komplikacje, ale dziś stało się dla mnie jasne, że nie ma dla mnie przyszłości w tym kraju.

Nie jestem młody i nie chcę czekać 30 kolejnych lat aż się tu coś unormuje, bo po prostu mogę nie doczekać.

Jestem z Trójmiasta, przeżyłem wszystkie tu zawieruchy. Jako młody chłopak widziałem na własne oczy dziesiątki zabitych ludzi w 1970. W 1981 sam byłem pobity i poniżony przez ówczesny reżim. Zostałem wyrzucony ze studiów.

Dlatego dziś jestem tak głęboko rozczarowany, i niezależnie od tego czy uda mi się wyjechać czy nie, Twoja uwaga Grzesiu wydaje mi się bardzo nie na miejscu.

Sorry, nie odpowiadam na PMy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A najgorsza jest pogarda tych ludzi do zwykłych Polaków. Zmienia się rządzący 36 milionowym narodem a oni mają w d... żeby cokolwiek wyjaśniać. Swego czasu przed 89 rokiem nawet komuniści się tłumaczyli ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dubeltówka ma dwie lufy, ale można wziąć dryling

ja bym raczej był za breneką :)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może wypozycjonować fajną stronkę na fraze lech kaczyński, jarosław kaczyński oraz kaczyński i kaczyńscy? Na niej również informacje o akcjach ptasia grypa etc., a co najważniejsze APEL do panów dwóch.

Case study jak pozyskać więcej leadów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności