Skocz do zawartości

Umarł Król, niech żyje....


Yeden

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 91
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Myślę że sondarze zaraz się zmienią na niekorzyść pisuaru.

Jakbym mógł to jutro bym stał na dworcu z biletem na zachód, w tej kwestii nie ma co się zastanawiać, można pojechać do Anglii, do obcego kraju ale i tam będzie nam lepiej i nie będziemy musieli się wstydzić za jakiś pierdolców i w końcu normalnie żyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maricinkiewicz niczym się nie wróżniał policztycznie, był tylko i wyłącznie świetnym expertem od PR'u - to trzeba mu przyznać. Minął czas, Kaczyński może być premierem i będzie. Mam nadzieję, że nasze społeczeństwo zobaczy wreszcie swój błąd... oby.

Dała matka rozum? To kombinuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że nasze społeczeństwo zobaczy wreszcie swój błąd... oby.

Nie sądze, co 4 lata to samo. Obiecanki cacanki, za 4 lata ci co mają teraz 14-15 lat będą mieli 18-19 i znowu ich taka np. Sekta Psiuaru otępiać będzie: Tanie Państwo Tani Rząd.

Strach pomyśleć co będzie z Polską przy takich ludziach, w niedługim czasie, Polske wrzucą z EU.

:D ale cóż jedyne co wolno to Ptasia Grypa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za każdym razem ludzie marudza że będzie gorzej, a dalej jest tak samo. Co samo w sobie jest już porażką, bo celem rządu (hehe, mało śmieszne) jest, aby było lepiej. Nic się nie zmieni. Ego Kaczora nie wzrośnie, bo i tak już jest w górnych granicach możliwości.

Przypominam sobie, jak ludzie marudzili, ze kaczor nie bierze się za premierowanie sam, tylko wystawia jakiegoś figuranta. Teraz figuranta zdjął i od razu lament.

Ludzie! Wy naprawde myśleliście ze MArcinkiewicz był czymkolwiek więcej niż rzecznikiem rządu? Chłopu się w końcu głupio zrobiło, nie wytrzymał takiej sytuacji, nie chciał być dalej zwykłym figurantem, to odszedł. Przedtem kaczor rządził z tylnego siedzenia, teraz będzie robił to oficjalnie. W istocie to zdrowsza nieco sytuacja.

BTW - ktoś kojarzy jak można otworzyć firmę na Słowacji i działać w Polsce? Słyszałem ze dobre warunki dają, ale chciałbym usłyszeć od kogoś, kto taki manewr przetestował.

PS. Spieprzam nie w przerażeniu przed nastaniem oficjalnych rządów kaczora, tylko dlatego, ze w Polsce nic się nie zmienia i dalej traktuje się ludzi chcących prowadzić jakieś przedsięwzięcie jak wrogów klasowych. Znudziło mi się czekanie, czy to się kiedyś zmieni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcinkiewicz, Kaczyński - żadna różnica, nie wiem czemu niektórzy tak przeżywają tę zmianę.

I tak wszystkie decyzje podejmowały przez ten czas kaczory. Kaziu był jedynie marionetką, zresztą poczytajcie sobie jego wypowiedzi na przestrzeni kilku miesięcy - człowiek nie miał własnego zdania w większości tematów.

Dopiero teraz kiedy zaczął podejmować decyzje bez wiedzy dwóch Wielkich, powiedzieli mu "won".

Czy społeczeństwo wyciągnie z tego wnioski? NIE !

Dlaczego? Bo polskie społeczeństwo niestety jest głupie i jednostki tego nie zmienią.

Spis stron

Loga, dzwonki - nakarm komóreczkę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie piszę o jednostkach, ja piszę o społeczeństwie jako całości.

Od wielu lat wszystko wskazuje właśnie, że tak jest.

Więc osoby o poglądach innych niż ja nie powinny czuć się obrażone, bo nie było to moim celem :D

Spis stron

Loga, dzwonki - nakarm komóreczkę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po mimo, że temat poruszany był wiele razy (i tu także), jednak ja mam dalej pewne przypuszczenia o nieuczciwych wyborach.

Wszyscy rodzice moich znajomych głosowali na PO, znajomi moich rodziców i moi rodzice też, każdego kogo się nie spytam głosował na PO (jest tak w większości).

Jedynie mój dziadek (eh), który ma również duży wpływ na babcie.

Chyba tych "młodych" jest więcej niż mocherów, nie?

A wie ktoś jak sytuacja stoi na wsi?

Case study jak pozyskać więcej leadów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieś za PiSem.

Nawet Lepper tam poległ z nimi.

W duzych miastach lekka przewaga PO, ale PiS odrabia z nawiązką na wsiach.

"Wielkie uczyniłaś pustki w kraju naszym,

Ty żałosna partio tym rządzeniem waszym.

(...)

Z każdego kąta żałość człowieka ujmuje

A kraj już nowych rządów tęskno wypatruje."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja głosowałam na PiS, mój mąż także i kilku Znajomych. Wszyscy jesteśmy z dużego miasta, większość ma wyższe wykształcenie, dobrą sytuację materialną. Osobiście nie spotkałam w realu nikogo, kto głosował na PO, potrafił to logicznie uzasadnić i byłby z tego dumny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności