Skocz do zawartości

Umarł Król, niech żyje....


Yeden

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 91
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

A mnie bardziej by mnie interesowało, ile osób, które głosowały na PIS, teraz się tego wstydzą.. Tych swojskich powiedzonek:

,,nie zjadłem tyle ile lubię" ..

Nie mówię, że PO byłoby lepsze..bo prawda jest taka, że kto u władzy, ten u koryta. W tej chwili przeraża mnie to, że jak dalej PIS będzie działać, jak działa, to znikniemy z międzynarodowej areny politycznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówię, że PO byłoby lepsze..bo prawda jest taka, że kto u władzy, ten u koryta.

ja tez nie jestem jakims superfanem PO (glosowalem na demokratow) ale mimo wszystko sa tam ludzie, którzy maja na ogol po kolei w glowie (a przeciez nie mozna tego powiedziec o Pisie)

Czy byla by nagonka na zartownisiow? nie (z kwasnego kiedys tyle sie smialo a ten jakos po prokuraturach nie ciagal ;))

czy bylby lepper w rzadzie? giertych ministrem? sluzba wojskowa? zakaz reklamy prezerwatyw (szykuje sie wlasnie), wprowadzenie historii polski, chora lustracja? Czy caly swiat by sie z nas smial, czy reformy zmierzaly tylko ku uwstecznieniu, bla bla bla itd. itp.

dopiero rok rzadzenia. przypomnij sobie te wszystkie chore pomysly i pomnoz razy 4 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] to znikniemy z międzynarodowej areny politycznej.

A w tej chwili jesteśmy tam obecni? Czym sie wsławiliśmy? Kto się z nami liczy? Jakie ważne sojusze zawarliśmy? Co znaczy "Polska" na arenie międzynarodowej po '89 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie ważne sojusze zawarliśmy? Co znaczy "Polska" na arenie międzynarodowej po '89 ?

Znaczy znacznie więcej, niż będzie znaczyć, jak Kaczyński dostanie rozstroju żołądka przed każdym wyjazdem zagranicznym. Obecnie, żeby istnieć w świecie, trzeba się z tym światem spotykać. Chyba, że wolimy, aby rozsławiał nas tylko hydraulik z plakatu i miliony ciężko pracujących Polaków zagranicą. Dla mnie to nie jest normalne. Tak samo jak nie jest normalne robienie afery międzynarodwej z artykułu w niszowej gazecie, umieszconego na satyrycznej stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem.

Rozumiem też, że głównymi zarzutami przeciwko Kaczyńskim są:

- jeden z Nich jest chorowity, zdarzyło Mu się zachorować przed ważną wizytą. Lepiej byłoby gdyby pierdział przy Kanclerz Niemiec i obrzygał Prezydenta Francji.

- oboje są niscy, to niedopuszczalne. Powinni być rozmiarów co najmniej Romana. Ich błąd - nie ma na to wytłumaczenia.

- oboje są dumni, jeden broni swojej Matki w sposób, który uznał za właściwy. Jako Prezydent powinien przecież roześmiać się w głos z dobrego "polnische witzen".

- jeden z Nich zostanie Premierem, bo wygrał wybory większością głosów. A powinien podać się do dymisji, bo kilku osobom z PiO się nie podoba.

- jeden z Nich zdecydował się na współpracę z partiami populistycznymi, bo nikt inny nie chciał brać odpowiedzialności za rządzenie. Powinien rozpisać nowe wybory i wydać kolejny szmalec Wyborców.

- są braćmi bliźniakami, więc są podobni. Powinni dla jasności jeden nosić perukę, a drugi krótką spódniczkę.

- oboje chcą rozliczyć i usunąć z polityki złodziejów, żeby już nikt nie okradał Polski. A powinni akceptować stan rzeczy i pozwolić dalej grabić gospodarkę.

- nie są tak przystojni jak jeden z byłych Prezydentów Polski. Ten co to w białym kołnierzyku i pod stołem rozsprzedawał Polskę po kawałku.

- są nielubiani przez inne partie. A powinni bratać się z SLD, SDPL, PO i innymi ulubieńcami "bezstronnych" mediów.

itp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam podejrzewać, że ta dymisja to szczegół całego planu Kaczora2. Wiadomo, że każde słowo Kazia (przynajmniej na początku) to słowa Kaczora2. Zyskał Kazio popularność bo był "ludzki", taki zwykły człowiek co to rozumie problemy jednostki.

Zbliżają się wybory samorządowe i to czego PiSowi brakuje to rządzenie Warszawą. Więc Kazek będzie w nich startował i je wygra i Kaczory udławią się władzą, której i tak już teraz nie potrafią wykorzystać!

Jesteśmy pośmiewiskiem dla innych narodów!!! Prezydent który jak mówi to pluje i nie można go zrozumieć, do tego ma swojego klona który ma fobię na punkcię mediów i pociąga za sznurki, a jego przemówienia zaczynają mowy Hitlera przypominać i to co robi z partyjnymi kolegami też zaczyna być niepokojące. Patrzą w niego jak w święty obraz, bezmózgowo przyjmują każde jego zdanie i co najgorsze NIKT mu się nie przeciwstawia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- jeden z Nich jest chorowity, zdarzyło Mu się zachorować przed ważną wizytą. Lepiej byłoby gdyby pierdział przy Kanclerz Niemiec i obrzygał Prezydenta Francji.

To niech powie jasno co mu było i nie było żadnego problemu, czemu tego nie zrobił ???

- oboje są niscy, to niedopuszczalne. Powinni być rozmiarów co najmniej Romana. Ich błąd - nie ma na to wytłumaczenia.

Że są niscy to nic złego, ale że mają ganiać rencistów żartujących z ich wzrostu to już bardzo źle.

- oboje są dumni, jeden broni swojej Matki w sposób, który uznał za właściwy. Jako Prezydent powinien przecież roześmiać się w głos z dobrego "polnische witzen".

Nie myl dumy z ksenofobią, katolicyzmem i nacjonalizmem. Co do szmatławych artykułów to nie powinien się tym przejąć, a skoro to taki artykuł godzący w polske to czemu tylko on zareagował, czyżby tylko jedyny słuszny patriota??

- jeden z Nich zostanie Premierem, bo wygrał wybory większością głosów. A powinien podać się do dymisji, bo kilku osobom z PiO się nie podoba.

Od zawsze ludziom nie podobało się to że Kaczyńscy mają rządzić krajem, sondarze dawały wygraną Tuskowi dlatego mówiło się o premierze Jarosławie, stało się inaczej więc i Kaczyński zrezygnował z premiera bo kraj by tego nie przeżył

- jeden z Nich zdecydował się na współpracę z partiami populistycznymi, bo nikt inny nie chciał brać odpowiedzialności za rządzenie. Powinien rozpisać nowe wybory i wydać kolejny szmalec Wyborców.

Jeden z nich zdecydował się na współpracę z partiami rasistwoskimi i złodziejskimi. Tak powinien rozpisać nowe wybory a szlachetny pis powinien przyznać się do porażki

- są braćmi bliźniakami, więc są podobni. Powinni dla jasności jeden nosić perukę, a drugi krótką spódniczkę.

Mogli by chociaż inaczej mlaskać i szybciej mówić.

- oboje chcą rozliczyć i usunąć z polityki złodziejów, żeby już nikt nie okradał Polski.

;) Chyba zapomniałaś co to jest PiS, resztki Awsowców , Zchn, Pc i innych szczurków.

- nie są tak przystojni jak jeden z byłych Prezydentów Polski. Ten co to w białym kołnierzyku i pod stołem rozsprzedawał Polskę po kawałku.

Niech mu udowodnią i zamkną, co stoi na przeszkodzie, układ ??

- są nielubiani przez inne partie. A powinni bratać się z SLD, SDPL, PO i innymi ulubieńcami "bezstronnych" mediów.

Tak jest w demokracji i można kogoś nie lubić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To niech powie jasno co mu było i nie było żadnego problemu, czemu tego nie zrobił ???

Prezydent Polski ma przed kamerą opisać swoją sraczkę? Wtedy będziesz kontent?

Że są niscy to nic złego, ale że mają ganiać rencistów żartowujących z ich wzrostu to już bardzo źle.

Widziałeś Kaczyńskich w pogoni za rencistami? Jakieś prawo ustanowione przez nich o tym mówi?

Nie myl dumy z ksenofobią, katolicyzmem i nacjonalizmem. Co do szmatławych artykułów to nie powinien się tym przejąć, a skoro to taki artykuł godzący w polske to czemu tylko on zareagował, czyżby tylko jedyny słuszny patriota??

Bo tylko Jego i Jego Matki dotyczył. Ale oburzył wielu normalnych ludzi, nie tylko zwolenników PiS.

Od zawsze ludziom nie podobało się to że Kaczyńscy mają rządzić krajem, sondarze dawały wygraną Tuskowi dlatego mówiło się o premierze Jarosławie, stało się inaczej więc i Kaczyński zrezygnował z premiera bo kraj by tego nie przeżył

Jesteś sumieniem i głosem Narodu, że wypowiadasz się w Jego imieniu? Analitykiem? Politykiem? Dziennikarzem chociaż?

Jeden z nich zdecydował się na współpracę z partiami rasistwoskimi i złodziejskimi. Tak powinien rozpsać nowe wybory.

To twoja ocena, nie moja. Na szczęście On nie był tak skory jak ty do szastania moimi pieniędzmi.

Mogli by chociaż inaczej mlaskać i szybciej mówić.

Mógłbyś choć podstawówkę ukończyć i nie robić tyle błędów.

;) Chyba zapomniałaś co to jest PiS, resztki Awsowców , Zchn, Pc i innych szczurków.

No i... Wszyscy to złodzieje? I kto tu jest za spiskową teorią dziejów?

Niech mu udowodnią i zamkną, co stoi na przeszkodzie, układ ??

Spokojnie, mają czas.

Tak jest w demokracji i można kogoś nie lubić

Zdradzę ci sekret: w każdym ustroju można kogoś lubić lub nienawidzieć - tylko jest różnica między bombardowaniem nas informacjami jakie to PiS jest "be" a PO "cacy", a rzetelną informacją.

ps. No tak, znów dałam się wrobić. Zapomniałam, że ten temat, jak i większość politycznych na tym forum, to zwykła spluwaczka. Przepraszam, że nie wpisałam się w ogólną tendecję. Zapomniałam też, że jedynym powodem zakładania takich wątków na forum jest wpisywanie się - coś a'la "dyskusje" na Onecie: "Wpisujcie miasta, które gratuluja Janasowi". Dla mnie żenada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- jeden z Nich jest chorowity, zdarzyło Mu się zachorować przed ważną wizytą. Lepiej byłoby gdyby pierdział przy Kanclerz Niemiec i obrzygał Prezydenta Francji.

To niech powie jasno co mu było i nie było żadnego problemu, czemu tego nie zrobił ???

Czy brakuje Ci inteligencji? Czy Ty byś pojechał do kraju, w którym publicznie obrażają Twoją matke? Czy to, że ktoś się staje politykiem to od razu musi się stawać szmatą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze Edyto. Tylko powiedz mi czy podoba Ci się:

- zachowanie posła Kurskiego, jego ataki oraz to w jaki sposób potraktowała go partia (przychylnie? ;))

- polityka ministra skarbu: powoływanie na szefów spółek państwowych bez konkursów, chyba nie muszę wymieniać,

- polityka ministerstwa skarbu: niecałe 8% wykonanego planu prywatyzacji (pamiętajmy, że PiS jest za prywatyzacją umiarkowaną, więc zapewne w planach nie ma tak dużo, na ile pozwoliłoby sobie PO)

- ogólne powoływanie niekompetentych ludzi na stanowiska: przykład Pani Gnut z Samoobrony,

- niekompetencja ministrów: były minister rolnictwa Pan Jurgiel - sprawa z samochodem dla Radia Maryja, brak jakichkolwiek działań w przypadku zakazów eksportu polskiego mięsa do Ukrainy (mogę się mylić, co do rodzaju żywności i kraju do jakiego eksportowano, lecz konferencja na ten temat wyczerpywała jedynie kwestię, jak PiS jest atakowany, jak rząd jest atakowany, żadnych działań, propozycji),

- wprowadzenie partii populistycznych do rządu (na upartego można wybaczyć),

- usuwanie kompetentnych ministrów: były minister spraw zagranicznych, zastąpiony koleżanką Lecha Kaczyńskiego,

- ograniczanie suwerenności działań premiera Kazimierza Marcinkiewicza.

Można by tak mnożyć i mnożyć. Pomijając już ogólną prezencję PiS-u, prezydenta, "preferowanie" Radia Maryja, doszukiwanie się spisków, układów i wkurzającą mnie osobiście retorykę prezesa Jarosława Kaczyńskiego polegającą na dzieleniu społeczeństwa na dobrych i złych, solidarnych i liberałów, trzeba obiektywnie przyznać, iż PiS nie jest partią, która spełnia pokładane w niej nadzieje, więcej, jest awanturnicza i wpada w sprzeczności.

Jeżeli nie mam racji to proszę mi to udowodnić ;)

Pozdrowionka

QJ

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byc moze czesc mnie wysmieje, ale - mimo tych wszelkich afer - SLD prowadziło dosc dobre rządy. Nie było tylu skandali na arenie międzynarodowej (jesli w ogole jakies byly), ministrowie nie puszczali gaf w stylu "zagraniczne markety to zlo dla Polski" itd...Weszlismy do UE i to wszystko jakos nabieralo rumiencow...Obecny rozwoj gospodarki, ktorym tak się chwali PiS to wlasciwie zasluga SLD. I nawet jesli SLD w sejmie prowadzilo chaotyczne rzady to i tak byly o niebo lepsze od tragikomedii PiS'u. No i SLD nigdy nie pozwoliloby sobie na wiązanie się z krzykaczami pokroju Leppera. Pora się zastrzelić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wspominając o Olku Kwaśnym który tak naprawdę był a go nie było.

Siedział sobie cichutko, afery były ale nie na taką skale.

Politycy to się nie zmienili ale wczorajsze wypowiedzi ludzi z Pisu to wręcz kpina:

"Co Pan sądzi o Dymisji Marcinkiewicza"

Poseł PiS " A czy ja wyglądam jak on ? " i uśmiech od ucha do ucha.

12 godzin trzymać naród w niepewności, przecież to śmiech na sali, nie dziwię się niemieckiej gazecie, ale teraz takich afer będzie dużo dojdzie do tego, że Polska Pozwie Timsa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności