Skocz do zawartości

Kaspersky "tworzył" wirusy, by uderzyć w konkurencję?


SzlafRock

Rekomendowane odpowiedzi

@up a ja jakoś nie mam wątpliwości ;)

 

wszędzie, w każdej branży, robi się większe lub mniejsze "wałki" licząc na to, ze nie ujrzą światła dziennego ;)

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że to normalne. Jestem twórcą antywirusa, więc tworzę wirusy, na które mam bazy. Ludzie kupują mój program, żeby się pozbyć wirusów i otrzymują to, czego potrzebują. Kto ma lepszych ludzi i potrafi przeciwdziałać wirusom konkurencji, ten ma najlepszego antywira. Biznes.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że to normalne. Jestem twórcą antywirusa, więc tworzę wirusy, na które mam bazy. Ludzie kupują mój program, żeby się pozbyć wirusów i otrzymują to, czego potrzebują. Kto ma lepszych ludzi i potrafi przeciwdziałać wirusom konkurencji, ten ma najlepszego antywira. Biznes.

 

a ja uważam że to zwykłe qrestwo nie biznes :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co robią najczęściej banki, czy instytucje typu FBI, jeśli włamie się do nich jakiś haker? Zatrudniają go, jako osobę od zabezpieczeń

 

Za dużo filmów się naoglądałeś. :D

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że to normalne. Jestem twórcą antywirusa, więc tworzę wirusy, na które mam bazy. Ludzie kupują mój program, żeby się pozbyć wirusów i otrzymują to, czego potrzebują. Kto ma lepszych ludzi i potrafi przeciwdziałać wirusom konkurencji, ten ma najlepszego antywira. Biznes.

 

Uważam podobnie, sami sobie muszą trochę nakręcać ten biznes :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Hm moim zdaniem to bardzo prawdopodobne. Muszą sprzedać swego antywirusa a żeby go sprzedać potrzebują klientów. A jaki jest lepszy sposób na pozyskanie klientów na antywirusa niż rozprowadzanie wirusów? No właśnie. Jeszcze doliczając to, że jest to rosyjska firma... na pewno nie mieliby skrupułów przed zrobieniem tego :D

bmosignewfixx.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm moim zdaniem to bardzo prawdopodobne. Muszą sprzedać swego antywirusa a żeby go sprzedać potrzebują klientów. A jaki jest lepszy sposób na pozyskanie klientów na antywirusa niż rozprowadzanie wirusów? No właśnie. Jeszcze doliczając to, że jest to rosyjska firma... na pewno nie mieliby skrupułów przed zrobieniem tego :D

Swojego, mieliby?...mielili? mniej stron dla doroslych i wirusow nie ma..

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Hm moim zdaniem to bardzo prawdopodobne. Muszą sprzedać swego antywirusa a żeby go sprzedać potrzebują klientów. A jaki jest lepszy sposób na pozyskanie klientów na antywirusa niż rozprowadzanie wirusów? No właśnie. Jeszcze doliczając to, że jest to rosyjska firma... na pewno nie mieliby skrupułów przed zrobieniem tego :D

Swojego, mieliby?...mielili? mniej stron dla doroslych i wirusow nie ma..

 

 

Tak. 

https://sjp.pl/mieliby https://sjp.pl/swego

bmosignewfixx.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności