Skocz do zawartości

[Wykonam] SEO Copywrting - oferta prawdziwej współpracy


Oskarox

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

 

 

Co prawda, mógłbym stworzyć teraz kolejny wątek o ogólnym przekazie ,,oferuję 100 lat doświadczenia oraz 200 teksów w jeden dzień". Niemniej jednak, moim celem jest nawiązanie REALNEJ współpracy na korzystnych warunkach dla obu stron. Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej o mojej ofercie, pozwolę sobie skorzystać z mojego prywatnego FAQ:

 

1. 0 postów... no masz, kolejny początkujący....

Pozory bywają mylące. Owszem, dotychczas nie korzystałem z forum PiO, co nie oznacza, że SEO Copywriting jest mi równie odległy.

 

2. A może coś o sobie?

SEO Copywriting to moja codzienna praca. Od ponad dwóch lat staram się stale doskonalić swoje umiejętności, co przyniosło efekty w postaci stałej współpracy z firmą GreatContent, TextBroker, a także naszymi polskimi serwisami (Giełda Tekstów).

 

3. Czy wyznaje Pan zasadę ,,Jak najwięcej, jak najtaniej"?

Zdecydowanie NIE. Moim osobistym zdaniem, SEO Copywriting to bardzo niedoceniana branża. Owszem, znajdą Państwo wielu pisarzy, którzy podejmą się tworzenia tekstów za 1zł/1000 zzs. Niestety, nie w tym wątku.

 

4. No to co Pan proponuję?

Oferuję Państwu stworzenie unikalnych artykułów, które z pewnością pomogą Państwu w procesie pozycjonowania stron internetowych. Tworzę zarówno teksty niskiej jakości (tzw. precle), jak i bardziej ,,wymagające" artykuły prasowe oraz popularno-naukowe.

 

5. Znasz się Pan na tym?

Podczas mojej przygody z SEO Copywritingiem miałem styczność niemal z każdą branżą. Począwszy od mieszania betonu, poprzez usługi IT oraz medycynę, kończąc na opisach sklepów sportowych.

 

6. Skąd mam pewność, że się nadajesz?

Realna współpraca nigdy nie polega na ,,braniu towaru w ciemno". Dlatego też, zanim podejmą Państwo decyzję o zleceniu mi dziesiątek, a nawet setek teksów, warto zlecić jeden ,,próbny" tekst, aby ocenić mój styl. Jeden tekst nie kosztuje wiele, a jednocześnie jest najlepszą metodą na zweryfikowanie umiejętności SEO Copywritera.

 

7. No dobra, ile sobie liczysz?

Cennik jest w dużej mierze zależny od tematu przygotowanego artykułu. Nie ukrywajmy, że stworzenie artykułu o hydrolizacji białka jest bardziej wymagające niż tekst ,,Dlaczego warto naprawiać samochód u mechanika?".

Cennik wygląda następująco:

Teksty preclowe - 2.00-2.50zł/1000 zzs

Teksty zapleczowe - 4.00-6.00 zł/ 1000 zzs

Teksty specjalistyczne - 10.00-15.00 zł/ 1000 zzs

 

8. A ja mam takiego pisarza, co to zrobi za złotówkę!

Owszem, wielu ludzi podejmuje się pisania tekstów za takie stawki. Co prawda, zdarzają się wśród nich dość uzdolnieni copywriterzy, którzy pracują z nagłej konieczności. Niestety, większość takich tekstów jest tworzona przez niedoświadczone osoby, co skutkuje słabą jakością wykonywanych zleceń.

 

9. No niech będzie, jakiś kontakt?

Ustalanie wszelkich szczegółów odnośnie zleceń odbywa się za pośrednictwem poczty elektronicznej. Wszystkie pytania oraz potencjalne zamówienia należy kierować na adres: art_of_copywriting@wp.pl

 

10. A co z ,,większymi" zleceniami?

Stare przysłowie ludowe głosi: ,,Nie porywaj się z motyką na słońce". Takie zlecenia wymagają indywidualnego ustalenia wszelkich terminów. Takie pytania również proszę kierować na podany adres e-mail.

 

 

W razie jakichkolwiek pytań, proszę o kontakt za pośrednictem podanego e-maila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności